o881 Szkoła Tańca WirDance Janusz Szczepaniak

Ze względu na dużą Ilość nadesłanych zgłoszeń BLOK II rozpoczynamy o 13:30 (rejestracja do 13:00, pozostałe bloki bez zmian)

Break Dance - godz. 12:00 - ul. Węgierska 9a

Taniec NOWOCZESNY - prosimy o zapoznanie się z kolejnością startową.

ZARAZ PO ZAKOŃCZENIU REJESTRACJI godz. 8:30 rozpoczynamy pierwsze konkurencje !!! Rejestracji należy dokonać nie później niż 30 minut przed ROZPOCZECIEM danej kategorii.

wirturniej 2017 plakat
  

REJESTRACJA, lista startowa, wyniki na żywo  klas H, G, F, E, D, C, B 

  

 P R O G R A M - 18 luty 2017 - kliknij by rozwinąć

Nowy Sącz – FESTIWAL TAŃCA 18 luty 2017
II LO w Nowym Sączu, ul. Żeromskiego 16

KATEGORIA

BLOK

Zakończenie rejestracji

Rozpoczęcie turnieju

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nowoczesny DEBIUTY

1

08:30

09:00

Nowoczesny PODSTAWOWY

1

   

Nowoczesny ZAAWANSOWANY

1

   
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Break Dance

2

11:00

12:00

do 7 H

2

 13:00  13:30
8 - 9 H 2    
8 - 9 G 2    

10 - 13 G

2

   
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8 - 9 F

3

13:30

14:30

10 - 11 F

3

   

12 - 13 F

3

   
przedszkole 3    
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 - 11 E

4

14:30

15:30

12 - 13 E

4

   

14 - 15 E

4

   
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 12 - 13 D 5  16:30 17:30 

10 - 11 D 

5

   
14 - 15 D  5    
powyżej 15 C  5    
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14 - 15 C

6

18:30

19:30

14 - 15 B

6

   

pow 15 B

6

   
 

Rezerwacja stolika - kliknij by rozwinąć

STOLIKI WirFestiwal 2017 

Miejsce przy stoliku - 40 zł, rezerwacja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści podaj nazwisko, numer stolika oraz miejsce które chcesz zarezerwować)

STOLIK

MIEJSCE

 
 

A

B

C

D

1

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

2

 REZERWACJA

 REZERWACJA

 REZERWACJA

 REZERWACJA

3

REZERWACJA  REZERWACJA  REZERWACJA REZERWACJA

4

 wolne  wolne  wolne  wolne

5

 wolne  wolne  wolne  wolne

6

 wolne  wolne  wolne  wolne

7

REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA

8

 wolne  wolne  wolne  wolne

9

 REZERWACJA  REZERWACJA  REZERWACJA  REZERWACJA

10

 REZERWACJA

 REZERWACJA  REZERWACJA

REZERWACJA

11

 REZERWACJA

 REZERWACJA

REZERWACJA

 REZERWACJA

12

 REZERWACJA

 REZERWACJA  REZERWACJA REZERWACJA

13

 wolne  wolne  wolne  wolne

14

 wolne  wolne  wolne  wolne

15

 wolne

 wolne

 wolne  wolne

16

REZERWACJA

REZERWACJA REZERWACJA  wolne
 

Przedszkolaki - kliknij by rozwinąć

 
16 luty (czwartek) godz. 16:00 - 17:00, Nowy Sącz, ul. Węgierska 9a
Zapraszamy wszystkie przedszkolaki, które są zapisane na turniej  - PRÓBA GENERALNA nr 2.

Taniec towarzyski ROZPOCZĘCIE - godz. 14:30 - kliknij by rozwinąć

 LICZYMY PRECYZYJNIE CZAS WYSTEPU. Mam skrytą nadzieję, że dzisiaj będzie podana godzina występu.
PARA Nazwisko Imię Placówka  Nazwisko Imię Placówka 
1 Kosińska Oliwia Promyczek 2 Florczyk Emilia Promyczek 2
2 Kęska Joanna Biały Klasztor 1 Banach Paweł KSP-Helena, kl.0
3 Pierzga Natalia Pszczółka Maja 1 Gasparski Tymon Ojciec Pio
4 Jagiełka Oliwia Pszczółka Maja 2 Fiut  Bogdan Ojciec Pio
5 Kliś Hanna Siostry Felicjanki 2 Piotrowski Piotr Siostry Felicjanki 2
6 Tokarz Julia Biały Klasztor 2 Zieliński Maciej Przedszkole-Wielogłowy 1
7 Kądziołka Karolina Ojciec Pio Skoczeń Kacper Ojciec Pio
8 Bacia Gabriela Biały Klasztor 3 Michałek Anna Biały klasztor 3
9 Karaś Laura Danapis 4 Zemła Natalia Danapis 4
10 Tatar  Jarek Biały Klasztor 4 Sowa Oliwia Biały Klasztor 4
11 Marszałek Gabriela Danapis 2 Chlebek Jakub Danapis 2
12 Wierzbanowski  Filip Biały Klasztor 1 Wójcik Emilia Biały Klasztor 1
13 Ogar Oliwia Biały Klasztor 1 Galara Piotr Biały Klasztor 1
14 Szczecina Szymon Bajkowa Kraina-Biczyce Dolne Jędrzejczyk Julia Bajkowa Kraina-Biczyce Dolne
15 Turska Weronika Kraina marzeń-Grunwaldzka 2 Kądziołka Nikola Kraina marzeń-Grunwaldzka 2
16 Lech  Lilianna Biały Klasztor 2 Osuchowska Julia Wesołe Skrzaty 1
17 Gocek  Barbara Siostry Felicjanki 1 Lenartowicz Maja Siostry Felicjanki 2
18 Adamek Grzegorz Promyczek 3 Rzeszuto Aleksandra Promyczek 3 
19 Florczyk Anna Promyczek 2 Mordarski Jakub Promyczek 2
20 Piwowar-Ali  Amelia Promyczek 3  Zasowska Maja Promyczek 3
21 Lenart  Zuzanna Promyczek 2 Staniszewska Anna Promyczek 1
22 Kajder Bartosz Danapis 2 Piotrowska Antonina Danapis 2
23 Śmierciak Kacper Przedszkole-Wielogłowy 2 Górowska Beata Przedszkole-Wielogłowy 2
24 Mateja Tomasz Przedszkole-Wielogłowy 3 Zając  Izabela Przedszkole-Wielogłowy 3
25 Wańczyk Przemysław Sp Piątkowa -0b Szczepaniak Maria Sp Piątkowa -0b
26 Greczek Kacper Sp Piątkowa -0b Herzberg Lena Sp Piątkowa -0b
1 Dobrowolski Igor Sportowe Nawojowska 2
2 First Zuzanna Oddział przedszkolny-Grybów
3 Górka Jakub Sp Piątkowa -0b
4 Krzak Zofia Danapis 3
5 Lorek Lena Przedszkole-Wielogłowy 1
6 Łukasik Jakub Piątkowa 1
7 Łukasik Jan Sportowe Nawojowska 2
8 Maciuszek  Patrycja Oddział przedszkolny-Grybów
9 Oleksy Franciszek Kraina marzeń-Grunwaldzka 2
10 Petryszak Jan Biały Klasztor 2
11 Skraba Patrycja Oddział przedszkolny-Grybów
12 Stępień Julia Sp Piątkowa -0b
13 Ogurek Maksymilian Felicjanki
14 Żołna  Wiktoria Sportowe Nawojowska 2
 
 
 

Taniec nowoczesny - liknij by rozwinąć

Zespół MIX CHILDREN ROZPOCZĘCIE - godz. 13:25  
 
Lp. Nazwisko Imię Placówka
1 Jędrzejczyk Julia Bajkowa Kraina-Biczyce Dolne
2 Lech Liliana Biały Klasztor 2
3 Marczyk Julia Biały Klasztor 2
4 Wójtowicz Oliwia Biały Klasztor 3
5 Kądziołka Nikola Kraina marzeń-Grunwaldzka 2
6 Oleksy Franciszek Kraina marzeń-Grunwaldzka 2
7 Turska Weronika Kraina marzeń-Grunwaldzka 2
8 Kosińska Oliwia Promyczek 2
9 Adamek Grzegorz Promyczek 3
10 Rzeszuto Aleksandra Promyczek 3
11 Zasowska Maja Promyczek 3
12 Greczek Kacper Piątkowa -0b
13 Skoczeń Kacper Przedszkole Ojca Pio
14 Zawiślan Zuzanna Przedszkole Ojca Pio
15 Ziobrowski Dominik Przedszkole Ojca Pio
16 Chlebek Jakub Danapis 2
17 Marszałek Gabriela Danapis 2
18 Mandryk Aleksandra Danapis 3
19 Gocek Barbara Siostry Felicjanki 1
20 Kliś Hanna Siostry Felicjanki 2
21 Lenartowicz Maja Siostry Felicjanki 2
22 Piotrowski Piotr Siostry Felicjanki 2
23 Filipek Konrad Sportowe-Dunajcowa 3
24 Dobrowolski Igor Sportowe-Nawojowska 2
25 Pióro Adam Sportowe-Nawojowska 2
26 Żołna Wiktoria Sportowe-Nawojowska 2
27 Łukasik Jan Sportowe-Nawojowska 2
28 First Zuzanna Oddział Przedszkolny przy Sp nr 1 w Grybowie
29 Górowska Beata Przedszkole-Wielogłowy 2
30 Michałek Anna Balet-Klasztor
31 Opalska Zofia Balet-Klasztor
32 Popiela Zofia Balet-Klasztor
33 Popiela Hanna Balet-Klasztor
34 Sekuła Alicja Balet-Klasztor
35 Skrzyńska Katarzyna Balet-Klasztor
36 Sromek Lena Balet-Klasztor
37 Wójcik Emilia Balet-Klasztor
38 Wójtowicz Oliwia Balet-Klasztor
39 Wysowska Julia Balet-Klasztor
40 Zdunek Maria Balet-Klasztor
41 Łukasik Olga Balet-Klasztor
42 Petryszak  Julia Biały Klasztor
43 Kruczek  Emilia Biały Klasztor
44 Sromek Lena Biały Klasztor
 
 
 
 

Taniec nowoczesny - kliknij by rozwinąć

 

Kategorie Hip - hop, Show Dance, Dancehall - kliknij by rozwinąć

• do 7 lat - DEBIUTY(zawodnicy tańczący pierwszy rok) ROZPOCZĘCIE 8:40 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
………… Queen and King Barcice 01:30
1 Gawlak Julia
2 Mułka Aleksandra
3 Bartłomiej Janczak
4 Kożuch Jakub
5 Grucela Ania
6  Grucela Zofia
7 Grucela Madzia
8 Jańczak Karina
9 Monika Kurzeja
…………  Dancing Stars Skrudzina 01:20
1 Gajewska Estera
2 Klimek Laura
3 Pasoń Roksana
4 Romanowska Ewa
5 Szczygieł Paulina
…… Minieliciaki  Elita - Kraków
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
…………………… Zeróweczka KSP- "0" 03:00
1 Śliwa Kacper
2 Popielec Alicja  

 

• do 11 lat - DEBIUTY(zawodnicy tańczący pierwszy rok) ROZPOCZĘCIE 08:49 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
………… Luzaki Piatkowa 01:10
1 Greczek Klaudia
2 Baran Aleksandra
3 Smoleń Filip
4 Wojcik Kamila
5 SPiewak Zuzia
………… Baterfly Grybów 01:26
1 Litawa Paulina
2 Mordarska ALeksandra
3 Ogorzały Aneta
4  Ogorzały Patrycja
5 Obrzut Dominika
6 ................
…………  Fireball Ptaszkowa 01:53
1 Ciuła Miłosz
2 kiełbasa AleksandrA
3 KRÓL kATARZYNA
4 Michalik Marta
5 Michalik Wiktoria
6 Michalik Agnieszka
7 Mróz Martyna
8 Radzik Karol
9 Zielińska Maria
10 Zielińska Paulina
11 Bochenek Kinga
12 Bochenek Aleksranda
………… Yo Łososina 00:57
1 Otylia
2 Alicja
3 Słomka Oliwia
4 Olga Ciaston
5 Kornelia
6 Anna 
7 oliwia
………… Sweet Candy Rąbkowa 01:07
1 Dominik Karolina
2 Gromadzka Gabriela
3 Krwal Justyna
4 Kubacka Natalia
5 Maciaś oliwia
………… Diamond Popowice 01:24
1 Wiktoria Jurek
2 Aleksadnra Korona
3 Karolina Kurzeja
4 Oliwia Bielak
5
………… TEam  Pauliny WirDance 01:21
1 Basiaga Karol
2 Baran Zuzia
3 Chęsiak Julia
4 Cisoń Zuzia
5 Gargas Zuzia
6 Janisz Wiktoria
7 Jankowicz Julia
8 Jurczyk Emilia
9 Mężyk Zuzia
10 Mirek MAtylda
11 Młynarczyk Julia
12 Niemiec Joanna
13 Ruchała Krysia
14 Sucharska Zuzia
15 Tarnawska Dominika
16 Tatarynowicz Martna
17 Wójs Barbara
18 Wygoda Juli
………………..  FUN KIDS DWÓR CZECZÓW Kraków 02:09
1 Julia
2 Gabrysia
3 Kuba
4 Weronika
5 Zuzia
6 Łucja
7 Lila
8 Magda
…………….. TK TEENS   Sportowy Klub TK 01:20
1 Martyna
2 Maja
3 Anna
4 Martyna
5 Sonia
6 Ania
…… Eliciaki Elita - Kraków 03:02
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
………………………. ".…………….." Swing - Żywiec 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
…………………. Tan-tancerki Sp Wielogłowy   03:00
1 Dziubacka Julia
2 Gołąb Oliwia
3 Izworska Emilia
4 Pawlik Paulina
5 Popiela Alicja
6 Wójs Julia
………………….. Sześciopak KSP-Helena 03:00 1 Zuzanna Basiaga
2 Julia Maśnica
3 Sromek Julia
4 Czoch Anna
5 Ciapała Anna
6 Sucharska Zuzanna
……………………… Formaja Magic 02:57 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
……………………. Formaja Fuego 01:33 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
……………………… Kiss Dance Dance & fitness house Bochnia 02:43 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Sp 21 3 1 Ferretti Anna
2 Hajduk Emilia
3 Jarząb Julia
Sp 3 01:30 1 Babik Julia
2 Golenia Magdalena
3 Nowak Wiktoria
4 Wesołowska Zuzanna
Sp 17 01:30 1 Aleksander Sandra
2 Gębska Magdalena
3 Gizicka Karolina
4 Gryzło Patrycja
5 Gryzło Małgorzata
6 Jaworska Ameli
7 Kropiwnicka Julia
8 Leśniak Ilona
9 Michalik Dorota
10 Nowotarski Borys
11 Ptak Oliwia
12 Zarabska Julia
Sp Zawada 01:40 1 Janur Julia
2 Włodarz Amelia

 

• Duety do 12 lat ROZPOCZĘCIE 09:34 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……… Elita - Kraków 1 1  Zuzia Baran 
2 Gabrysia Malinowska
Elita - Kraków 1 1 Julia Gułowska
2 Helena  Kostka
Elita - Kraków 1 1 Weronika Szatan 
2 Nadia Tobaben
Elita - Kraków 1 1 Iza Kowalik
2 Karolina Kowalik
Elita - Kraków 1 1 Faith Cole
2 Estera Paruzel
…………….. TOP DANCE Dom Kultury Rybitwy 1
1 Kalina Kraszewska
2 Alicja Cholewa
………………… 1
Dance & fitness house Bochnia 1 Szymon Nizioł
2 Zuzanna Dziedzic

 

• do 9 lat - GRUPA POCZĄTKUJACA - kliknij by zobaczyć

 

Zespół

 

• do 11 lat - GRUPY POCZĄTKUJĄCE, MINI FORMACJA (do 7os.) 

 

Zespół

 

• do 11 lat - GRUPY POCZĄTKUJĄCE, FORMACJA (do 24os.) 09:42- kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
………… Hop Dance WirDance 02:06
1 Karolina Połeć
2 Ewa Babiarz
3 Nadia chochorowska
4 Patrycja Bugańska
5 Nicole pierzchała
6 Adam Noga
7 Natan Dulnik
8 Zuzia Zając
9 Zuzia Basiaga
10 Wiktoria Jaworska
11 Kamila Pachowicz
12 Oliwia Twardowska
13 Oliwia Poręba
14 Natalia Kmiecik
15 Roksana Czop
16 Marysia  Ptasznik
17 Weronika Janik
18 Emila Korcyl
19 Ola Gieniec
………… Dancehall Junior  WirDance 01:01
1 Julia Kokosza
2 Julia Szufnara
3 Wiktoria Jaworska
4 Natalia Kmiecik
5 Karolina Połeć
6 Emilia Niedzielska
7 Julita Górowska
8 Ada Jaskółka
9 Marysia Szczepaniak
10 Asia Tarasek
11 Natalia Pacyna
12 Inez Legutko
………. FURIA DWÓR CZECZÓW Kraków 02:22
1 Amelia Wąsiołek
2 Gabriela Chowaniec
3 Julia Konik
4 Magdalena Kasperkiewicz
5 Wiktoria Badoń
6 Kinga Figacz
7 Kamila
8 Gabriela Janik
9 Julia Garwol
…… MC Junior Elita - Kraków 03:02
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
………………………………… CREW 02:22 1  Monika Gacek 
2 Amelia Śmietana
3  Gabriela Bugiel
4  Amelia Żmuda
5 Julia Bolek
6  Kinga Żarczyńska
7  Natalia Żmuda
8 Wiktoria Kozik
9 Dominika Bryła
10 Emilia Grochal
11 Katarzyna Milowska
12  Karolina Zaleńska
Słowacja 1  Dávid Ivančo
2 Damián Ivančo
3  Marko Lazor
4 Tobias Kaiser
5 Tamara Fučeková
6   Filip Tkáč
7  Bianka Reindlová
8  Sebastián Vavrek

 

• do 11 lat - GRUPY ŚREDNIOZAAWANSOWANA, MINI FORMACJA (do 7os.) 

 

Zespół

 

• do 11 lat - GRUPY ŚREDNIOZAAWANSOWANA, FORMACJA (do 24os.) ROZPOCZĘCIE 09:59 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……………. CZADERSI DWÓR CZECZÓW Kraków 02:45
1 Zuzanna Styrna
2 Emma Parynian
3 Andrzej Sagan
4 Kacper Pawlik
5 Kalina Mądry
6 Maja Filipiak
7 Julia Wadas
8 Natalia Wadas
……………. CZADERSI DWÓR CZECZÓW Kraków 1 Zuzanna Styrna
2 Emma Parynian
3 Andrzej Sagan
4 Kacper Pawlik
5 Kalina Mądry
6 Maja Filipiak
7 Julia Wadas
8 Natalia Wadas
9 Klaudia Mysłek

 

• do 11 lat - SOLIŚCI ROZPOCZĘCIE 10:05 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……….. JUST DANCE STUDIO Chrzanów 1 1 IGA MODRZEJEWSKA
………. JUST DANCE STUDIO Chrzanów 1 1 MILENA SUROWIEC
…………. DWÓR CZECZÓW Kraków 1 1 Alicja Cholewa
……………. DWÓR CZECZÓW Kraków 1 1  Magda Kasperkiewicz
……….. DWÓR CZECZÓW Kraków 1 1  Julia Konik
…………. DWÓR CZECZÓW Kraków 1 1 Kalina Kraszewska
………….. Elita - Kraków 1 1 Ala Gródek
……. Elita - Kraków 1 1 Emila Dubiel
……. Elita - Kraków 1 1 Lena Łabuś
………… Elita - Kraków 1 1 Zosia Piejak
……………….. Dance & fitness house Bochnia 1 1 Nikola Ważydrąg
…………. Dance & fitness house Bochnia 1 1 Nikola Hoffer
………………. Dance & fitness house Bochnia 1 1 Elena Kubies
………………. Dance & fitness house Bochnia 1 1 Magda Okulicka

 

• 12 – 15 lat - SOLISCI ROZPOCZĘCIE 10:23 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……. Elita - Kraków 1 1 Weronika Janik
Dance & fitness house Bochnia 1 1 Gabriela Czachurska
……… WirDance 1 1 Patrycja Buganska
Dance & fitness house Bochnia 1 1 Gabriela Machał
WirDance 1 1 Gabrysia Poręba 
Dance & fitness house Bochnia 1 1 Kamila Żurek
….. WirDance 1 1 Emilia Korcyl
Dance & fitness house Bochnia 1 1 Julia Kamińska
….. WirDance 1 1 Jagiełka Natalia 
….. WirDance 1 1 Karolina Połeć
…………………….. Dance & fitness house Bochnia 1 1 Natalia Czachurska
………………… Wirdance 1 1 Mucha Natalia
…… WirDance 1 1  Marta Pacholarz
…… WirDance 1 1 Julia Leśniak 
………….. Dance & fitness house Bochnia 1 1 Dominika Gomulec

 

• 12 – 15 lat - GRUPA POCZĄTKUJACY ROZPOCZĘCIE 10:36 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
………… Body and Soul WirDance 01:30
1 Bochniarz Nicole
2 Klaudia Kmak
3 Knapek Kamila
4 Leśniak Julia
5 Matyaszek Kornelia
6 Poręba Gabriela
7 Rusinek Paulina
8 Rybska natalia
9 Skowron Julia
10 Weber Wiktoria
11 Liber Martyna
12 Żołądź Kinga
…………… MDS DWÓR CZECZÓW Kraków 03:00
1 Ola Trzebunia
2 Emilia Fryda
3 Justyna Kuś
4 Wiktoria Mucha
5 Iga Stasiak
…………….. MDS TEENS DWÓR CZECZÓW Kraków 03:00 1 Daria Wojtoń
2 Marysia Grabowska
3 Martyna Szczurek
4 Nikola Drożdż
5 Tomek Kowalski
6 Szymon Wantuch
7 Kinga Juras
8 Ania Kowalska
……………….. Poplątani Swing - Żywiec 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
………………………… "……………." Swing - Żywiec 1
2
3
4
5
……. Dance Army Elita - Kraków
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
………………….. Dance Army Dance & fitness house Bochnia 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

 

• 12 – 15 lat - GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA ROZPOCZĘCIE 10:54 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
………… The Search WirDance 01:44
1 Marta Pacholarz
2 Natalia Mucha
3 Jagoda Gancerz
4 Aleksandra Czaja
5 Emilia Korcyl
6 Agnieszka Kozik
7 Maja Orzechowska
………… Black Beast WirDance 02:45
1 Nicole Jageiłka
2 Nicole Bochniarz
3 Maja Ryfiak
4 Weronika Cisoń
5 Julia Leśniak
6 Hanna  Liptak
7 Natalia Mucha
8 Justyna Paluch
9 Marta Pacholarz
………….. MDS DWÓR CZECZÓW Kraków 03:00 1 Ola Trzebunia
2 Emilia Fryda
3 Justyna Kuś
4 Wiktoria Mucha
5 Iga  Stasiak
………………. NEW FRESH Dance & fitness house Bochnia 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

 

• do 11 lat - GRUPY ZAAWANSOWANA ROZPOCZĘCIE 11:06 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……. MC Elita - Kraków
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

 

• 12 – 15 lat - GRUPA ZAAWANSOWANA ROZPOCZĘCIE 11:12 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……… Bang! Oops, Sorry    Iskra - Kraków 02:39
1 Julia Hajduk 
2 Maja Cempura 
3 Daria Molczyk
4 Zuzanna Herniczek 
5 Anna Grabis 
6 Julia Sałustowicz 
7 Joanna Bień 
8 Ola Dulewicz 
9 Monika Migo 
10 Zuzanna Kwatera 
11 Ola Stępień
12 Olga Szpak 
13 Monika Przybyło 
14 Zosia Matusiak
15 Dawid Dubiel 
16 Paula Bednarz 

 

• do 25 lat - GRUPA POCZĄTKUJĄCA ROZPOCZĘCIE 11:15 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
………… Flawless Crew WirDance 01:20
1 Magdalna Leśniak
2 Ola Mrowca
3 Sandra Głuszczyk
4 Karolina Najduch
5 Eliza Jasińska
6 Ines Palej
7 Wiktoria Maciak
8 Julia Leśniak
9 Justyna Paluch
10 Alicja Mierzwińska

 

• do 25 lat - GRUPA ZAAWANSOWANA ROZPOCZĘCIE 11:22 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……………….. JUST CREW JUST DANCE STUDIO Chrzanów 02:30
1 ALEKSANDRA KĘDRA 
2 MONIKA MICHALSKA 
3 MAGDALENA SZYNDLER 
4 AGNIESZKA SĘK 
5 SARA KULAWIK
6 DOMINIKA SŁOWIK 
7 MONIKA BIEROŃSKA 
……  Flame Elita - Kraków
1
2
3
4
5
6
………………….. 7chins Wirdance 1 Podkanowicz Gabriela
2 Zatorska Magdalena
3 Bukańska Kamila
4 Dudczyk Julia
5 Wacławik Eliza
6 Poręba Piotr
7 Piprek Paweł
…………………… BLVCK Dance & fitness house Bochnia  3:00 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

 

Kategorie Breakdance - kliknij by rozwinąć

• Break Dance Walki 3 VS 3 - kliknij by zobaczyć

 

Zespół

 

• Break Dance do lat 16 - kliknij by zobaczyć

 

Zespół

 

• Break Dance powyżej lat 16 - kliknij by zobaczyć

 

Zespół

 

Kategorie Współczesny, Balet, Modern, Jazz - kliknij by rozwinąć

• do 7 lat - DEBIUTY(zawodnicy tańczący pierwszy rok) ROZPOCZĘCIE 11:30 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……………………………. kotki WirDance 01:05 1 Maria Zdunek
2 Olga Łukasik
3 Julia Wysowska
4 Oliwia Wójtowiz
5 Katarzyna Skrzyńska
6 Zofia Popiela
7 Hanna Popiela
8 Jagoda Hruby
9 Anna Michałek
10 Alicja Sekuła
11 Emilia Wójcik
…………………….. taniec kwiatów WirDance 02:12 1 Natalia Jasińska
2 Zuzanna Baran
3 Antonina Baran
4 Beata Górowska
5 Lena Durałek
6 Aleksandra Horowska
7 Alicja Szczurek
8 Milena Janczura
9 Marlena Stefańska
10 Roksana Koszkul
11 Anna Dutka

 

• do 11 lat - DEBIUTY(zawodnicy tańczący pierwszy rok) ROZPOCZĘCIE 11:36 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
………… Blue Flowers  WirDance 01:50
1 Julia Leśniak
2 Emilia Korcyl
3 Zuzia Halczak
4 Zuzia Urbańska
5 Natalia Włodarczyk
6 Gabrysia Halczak
7 Ola Gieniec
………… Jungle  WirDance 01:00
1 Bugańska Patrycja
2 Cisoń maja
3 Duch Martyna
4 Noga Adam
5 Pachowicz Kamila
6 Szumlin Karolina
7 Węgrzyn Daria
8 Wolak Kinga
9 Skowron Julia
…………………… Kids Fun ballet
Swing-Żywiec 1
2
3
4
5
6
7
8
9
……………………….. Happy disco Swing-Żywiec 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
……………………… poleczka WirDance 01:06 1 Antonina Bugajska
2 Joanna Grzegorzek
3 Lena Tokarczyk
4 Martyna Krawczyk
5 Joanna Rokosz
6 Kornelia Szumlańska
7 Patrycja Piwowar
8 Gabriela Szumlańska
9 Anna Litwińska
10 Weronika Kuźma
11 Julia Cepiga
12 Julia Foryś
13 Julia Grzegorzek
14 Aleksandra Krawczyk
15 Julia Poparda

 

• do 7 lat - GRUPA POCZĄTKUJACA ROZPOCZĘCIE 11:46 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……………………….. Happy disco Swing-Żywiec 1
2
3
4
5
6
7
8

 

• do 9 lat - GRUPA POCZĄTKUJACA ROZPOCZĘCIE 11:50 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……………………… baleriny WirDance 02:41 1 Wiktoria Kantor
2 Zuzanna Lenart
3 Gabriela Jojczyk
4 Iga Adamczyk
5 Amelia Obrzud
6 Amelia Krzyżak

 

• do 11 lat - GRUPY ŚREDNIOZAAWASOWANA, FORMACJA (do 24os.) ROZPOCZĘCIE 11:58 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……… JUST ART KIDS JUST DANCE STUDIO Chrzanów 03:00
1 MARCELINA KORZEC 
2 JULIA DOMINIK 
3 EDYTA JEDLECKA 
4 KAMILA KUZAK
5 KATARZYNA STANISŁAWSKA 
6 IGA MODRZEJEWSKA 
7 JULIA KAWA
8 WERONIKA STANULA 
9 MILENA SUROWIEC 
10 OLIWIA ŁYSIK 
11 ANNA WILCZYŃSKA
12 MARTYNA GROCHAL 
13 LAURA ŁACHUT 
………………………… Wirujące tancerki WirDance 01:34 1 Karolina Dziubacka
2 Rita Biel
3 Gabriela Grzędzielska
4 Wiktoria Szczepańska
5 Gabriela Poręba
6 Jagoda Banasiak-Kostecka
7 Patrycja Rembiasz
8 Lena Iljuczonek
9 Wiktoria Bisaga

 

• do  7 lat - SOLIŚCI -  ROZPOCZĘCIE 12:03 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
…………………… Elita - Kraków 1 1 Lena Łabus
…………………… Elita - Kraków 1 1 Emilia Dubiel

 

• do 11 lat - SOLIŚCI - ROZPOCZĘCIE - 12:07 kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
1 1 Marysia Wądko 
…………………… Elita - Kraków 1 1 Wiktoria Czechowicz 
…………………… Elita - Kraków 1 1 Emilia Krecioch 
…………………… Elita - Kraków 1 1 Milena Chmielarczyk 
…………………… Elita - Kraków 1 1 Zosia Piejak 
…………………… Elita - Kraków 1 1 Maja Skwirzynska 
…………………… Elita - Kraków 1 1 Weronika Łuczkowska 
…………………… Elita - Kraków 1 1 Emilia Bienas 
…………………… Elita - Kraków 1 1 Nela Walczyk   
…………………….. FunkyFree Dance Studio 1 1 Blanka Lasek
………………….. Dance & fitness house Bochnia 1 1 Sylwia Wielgus

 

• 12 - 15 lat - SOLIŚCI - ROZPOCZĘCIE 12:20 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……………. 1 1 Puścizna Patrycja
…………… 1 1 Angele Villanueva
……….. JUST DANCE STUDIO Chrzanów 1 1 ANITA BOBA
…………………… Elita - Kraków 1 1 Anita Studnicka 
Elita - Kraków 1 1 Natalia Kukla 
Elita - Kraków 1 1 Olga Kurylo  
…………………….. FunkyFree Dance Studio 1 1 Dominika Czort
FunkyFree Dance Studio 1 1 Oliwia Furtak
FunkyFree Dance Studio 1 1 Jagna Stryjewska
FunkyFree Dance Studio 1 1 Lena Ebo
………………………… WirDance 1 1 Alicja Pietrzak
…………………. Dance & fitness house Bochnia 1 1 Róża Seręga-Kawalec
Dance & fitness house Bochnia 1 1 Helena Kosecka
Dance & fitness house Bochnia 1 1 Paulina Kołodziej
Dance & fitness house Bochnia 1 1 Kinga Snopek

 

• 12 - 15 lat - GRUPA POCZĄTKUJACA- ROZPOCZĘCIE - 12:39 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……….. JUST SHOW JUNIOR JUST DANCE STUDIO Chrzanów 03:00
1 SANDRA SZAWIRACZ
2 SANDRA MARZEC 
3 KAROLINA MAZUR 
4 KAMILA WILK 
5 NATALIA FABIA 
6 MAŁGORZATA PIECZARA
7 SARA SAWICKA
8 ZOFIA STRZELICHOWSKA
9 DOMINIKA LIS 
10 ALEKSANDRA SŁOWIK
11 ZUZANNA SAWICKA
…………………….. Dance army Dance & fitness house Bochnia 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

 

• powyżej 15 lat - SOLISCI - ROZPOCZĘCIE 12:46 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
………………... Elita - Kraków 1 1 Gabriela Długosz  
Elita - Kraków 1 1 Weronika Ślesak 
Elita - Kraków 1 1 Julianna Starzyk 
Dance & fitness house Bochnia 1 1 Dominika Kalicka 
Dance & fitness house Bochnia 1 1 Patrycja Tworzydło

 

• 12 – 15 lat - Duet - ROZPOCZĘCIE 12:54 -  kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
………………….. 1 1 Zuzanna Szczerkowska 
2 Gabriela Szurlej  
………………… Dance & fitness house Bochnia 1
1 Julia Tota
2 Klaudia Ponisz
……………….. 1
Dance & fitness house Bochnia 1 Martyna Tobiasz
2 Maja Miśkowiec 

 

• 12 – 15 lat - GRUPA ZAAWANSOWANA - ROZPOCZĘCIE 12:58 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
………… JUST ART JUST DANCE STUDIO Chrzanów 03:00
1 JOANNA KRÓL
2 DOMINIKA SMÓŁKA
3 WIKTORIA JANKOWSKA 
4 KINGA SZCZEPANIK 
5 EMILIA DASZYK
6 MAGDALENA MARCELIŃSKA 
7 ALEKSANDRA KULCZYK 
8 KAROLINA KOZIERADZKA 
9 BARBARA ŁYSZCZARZ
10 JULIA CHECHELSKA 
11 ANITA BOBA
………………… Move  Elita - Kraków  3:00 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

 

• do 25 lat - GRUPY PODSTAWOWA- ROZPOCZĘCIE 13:06 -  kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
………… No Name WirDance 02:00
1 Jasińska Eliza
2 Leśniak Magdalena
3 Palej Ines
4 Paluch Justyna
5 Romanek Ola
6 Skoczeń Karolina
7 Gabriela Szczyrek
8 Zajączek Melania
…………………….. BLVCK
Dance & fitness house Bochnia
01:48 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

 

• do 25 lat - GRUPA ZAAWANSOWANA - ROZPOCZĘCIE 13:09 - kliknij by zobaczyć

 

rejestracja do nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy
……………. Meant to move Meant to move - KRAKÓW 03:00
1 Alicja Augustynek
2 Aleksandra Kuś
3 Jadwiga Koc
4 Joanna Krowiranda
5 Natalia Pondel
6 Karolina Lalicka
7 Szymon Walawender
…………. TEATR TAŃCA ART JUST DANCE STUDIO - CHRZANÓW 03:00
1 JOANNA KRÓL
2 AGNIESZKA SĘK
3 MONIKA MICHALSKA 
4 KINGA SZCZEPANIK
………………….. Undefeated  Elita - Kraków 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
…………………….. TRIO JAZZOWE Dance & fitness house Bochnia 1 Dominika Kalicka
2 Kinga Snopek
3 Patrycja Tworzydło

 

 

 

Regulamin - Taniec Nowoczesny oraz Taniec Towarzyski - kliknij by rozwinąć

  

Sponsorzy, Partnerzy, Patronat medialny - kliknij by rozwinąć

 

Sponsorzy

             spoldzielnia ogrodnicza ziemi sadeckj                a4    malgorzata bodak     sandawilla       wikar        fakroLogoDR Small 1               Wilk       volpex         optimedic     logo

 

Partnerzy

  

 

Patronat medialny

   

  
 
Top