o881 Szkoła Tańca WirDance Janusz Szczepaniak

wirfestiwal2019PLAKAT

 TAK BYŁO W ZESZŁYM ROKU:           WSPÓŁCZESNY                     NOWOCZSNY                     TOWARZYSKI   

 

REJESTRACJA - Taniec NOWOCZESNY  - zawody 2 marzec 2019

REJESTRACJA - Taniec TOWARZYSKI  - zawody 3 marzec 2019

 

 P R O G R A M - kliknij by rozwinąć

 

TANIEC NOWOCZESNY - 2 marzec 2019 - Ramowy program turnieju

SALA TANECZNA DÓŁ

BLOK I - GODZINA 08:00 - Współczesny, Balet, Modern, Jazz
solo, duety
debiuty, podstawy, średniozaawansowany, zaawansowany do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja
debiuty, podstawy, średniozaawansowany, zaawansowany do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat

SALA TANECZNA GÓRA
BLOK II - GODZINA 11:00 - Hip - Hop, Show Dance, Dancehall
solo, duety
debiuty, podstawy, średniozaawansowany, zaawansowany do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat

SALA TANECZNA DÓŁ
BLOK III - GODZINA 14:00 - Hip - Hop, Show Dance, Dancehall
przedszkolaki
Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja
debiuty, podstawy, średniozaawansowany, zaawansowany do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat

BLOK IV - GODZINA 18:00 - Break Dance
- do lat 16
- powyżej lat 16

 


TANIEC TOWARZYSKI - 3 marzec 2019 - Ramowy program turnieju

Blok 1 - Rozpoczęcie: 10:00 
8-9 F Komb. 6T
10-11 F
12-13 F Komb. 6T
14-15 F Komb. 6T
pow. 15 F Komb. 6T


Blok 2 - Rozpoczęcie: 12:30 
8-9 G
10-11 G
Solistki do 11 G 5T

10-11 H
8-9 H
do 7 H 4T
przedszkolaki


Blok 3 - Rozpoczęcie: 14:30 
8-9 E Komb. 6T
10-11 E Komb. 6T
12-13 E Komb. 8T
14-15 E Komb. 8T


Blok 4 - Rozpoczęcie: 16:30 
10-11 D ST,LA
12-13 D ST,LA
14-15 C ST,LA
pow.15 C ST,LA


Blok 5 - Rozpoczęcie: 19:00 
12-13 C ST,LA
14-15 D ST,LA
14-15 B ST,LA
pow.15 D ST,LA
Pow. 15 B ST,LA

Zgłoszenia przez baze FTS,NATOMIAST KATEGORIE:

Solistki do 11 G,

8-9 H,

do 7 H,

przedszkolaki

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 22.02.2019 (piątek)

  

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM - NOWOCZESNY - kliknij by rozwinąć

Wirfestiwal rozgrywany jest na dwóch salach - zjedź na sam dół aby sprawdzić harmonogram solówek odbywających się na drugim parkiecie.

START

PARKIET 1 - Współczesny, Balet, Modern, Jazz
do 7 lat - śr. za - solo 08:00
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Urszula Kranc 1 Elita
do 11 lat - debiut - solo 08:05
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Szczepaniak Maria 2 WirDance
2 KAROLINA WARCHOŁ 3 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
3 Hanna Kluza 4 Elita
4 Julia Musiał 5 Elita
do 11 lat - pod - solo 08:14
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Zuzanna Gawor 6 Elita
2 Julia Musiał 7 Elita
3 Gabriela Pracoń  8 Elita
4 Zuzanna Płaszewska 9 Elita
5 Ignacy Łuczkowski 10 Elita
do 11 lat - śr. za - solo 08:24
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 SHOW - ZUZANNA BERENDT 11 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
do 11 lat - śr.za + za- solo 08:34
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Maja Salamaga 12 Elita
2 Klara Alibożek 13 Elita
2 Weronika Babik 14 Elita
3 Emilia Dubiel 15 Elita
4 Hanna Kapuśniak 16 Elita
5 Maja Kręcioch 17 Elita
6 Alicja Królikowska 18 Elita
7 Emilia Królikowska 19 Elita
8 Lena Łabuś 20 Elita
9 Gabriela Woźniak 21 Elita
# Emilia Skubińska 22 Elita
12-15 lat - debiut - solo 08:57
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 JULIA GAŁĄZKA 23 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
2 MARIKA ZUCHARA 24 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
12-15 lat - pod - solo 09:02
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Solówka Roksana Majda 25 Wolak Dance Studio
2 ANNA KURBIEL 26 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
12-15 lat - śr za + za - solo 09:07
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Majoch Martyna 27 Studio Tańca Artystycznego "ETIUDA"
2 Sychowska Oliwia 28 Studio Tańca Artystycznego "ETIUDA"
3 Weronika Janik 29 No Li.mit Dance Academy
4 NATASZA ZUCHARA 30 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
5 AMELIA BERENDT 31 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
6 BLANKA LASEK 32 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
7 Emilia Brózda 33 Elita
8  Milena Chmielarczyk 34 Elita
9 Wiktoria Czechowicz 35 Elita
# Kinga Kacprzak 36 Elita
# Emilia Kręcioch 37 Elita
# Adrianna Libront 38 Elita
# Weronika Łuczkowska 39 Elita
# Ewa Łozińska 40 Elita
# Martyna Żymankowska 41 Elita
# Wiktoria Żak 42 Elita
# Katarzyna Nowicka 43 Elita
# Kinga Kasperek 44 Elita
# Iga Konecko 45 Elita
# Martyna Ożóg 46 Elita
# Daria Śmiarowska 47 Elita
# Gabriela Szurlej 48 Elita
# Maja Mikulska 49 Elita
# Nadia Tobaben 50 Elita
+15 lat - debiut - solo 09:55
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Anna Polańska 51 GOK w Łabowej
2 Jagoda Kolasińska 52 Elita
3 Dominika Walkowska  53  Dance&Fitness House Bochnia
4 Solo 54 Dance& Fitness house
5 Klaudia Grabczyńska 100 Create Yourself
pow.15 lat - śr. za - solo 10:04
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 ZUZANNA DZIURA 55 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
pow.15 lat - śr za + za - solo 10:09
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Wiktoria Zięcina 56 Studio Tańca Artystycznego "ETIUDA"
2 ERYK FARACIK 57 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
3 PAULINA KOSTAŚ 58 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
4 Natalia Kukla 59 Elita
5 Gabriela Długosz 60 Elita
6 Gabriela Gawin 61 Elita
7 Emilia Piskorz 62 Elita
8 Paulina Tylek 63 Elita
9 Zofia Zawadzka-Dyrkacz 64 Elita
do 11 lat - podstawowy - duet 10:28
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Mróz Gabriela & Lisowska Weronika 65 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
do 11 lat - za - duet 10:33
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Emilia Dubiel & Hanna Kapuśniak 66 Elita
12-15 lat - debiut - duet 10:38
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Weronika Janik, Sandra Jaskółka 67 No Li.mit Dance Academy
2 FINAŁ - do 11 lat śr.za + za - SOLO FINAŁ
3 FINAŁ - do 11 lat śr.za + za - SOLO FINAŁ
4 FINAŁ - do 11 lat śr.za + za - SOLO FINAŁ
5 FINAŁ - do 11 lat śr.za + za - SOLO FINAŁ
6 FINAŁ - do 11 lat śr.za + za - SOLO FINAŁ
7 FINAŁ - do 11 lat śr.za + za - SOLO FINAŁ
12-15 lat - zaawansowany - duet 10:54
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Emilia Kręcioch & Wiktoria Czechowicz 68 Elita
pow.15 lat - śr za + za - duet 10:59
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Julia Malec, Anna Polańska 69 GOK w Łabowej
2 OLIWIA FURTAK i JAGNA STRYJEWSKA 70 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
do 7 lat - debiut - mini formacja  11:04
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Melodia 71 WirDance
2 Klasztor 99 WirDance
do 11 lat - pod - mini formacja  11:09
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Flowers 72 WirDance
2 Jezioro Łabędzie 73 FIt-Kid
12-15 lat - debiut + pods - mini formacja  11:15
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 LEVEL 74 GOK w Łabowej
2 Closer 75 Elita Dance Centre Maków Podhalański
3 FINAŁ - 12 -15 lat za - SOLO FINAŁ
4 FINAŁ - 12 -15 lat za - SOLO FINAŁ
5 FINAŁ - 12 -15 lat za - SOLO FINAŁ
6 FINAŁ - 12 -15 lat za - SOLO FINAŁ
7 FINAŁ - 12 -15 lat za - SOLO FINAŁ
8 FINAŁ - 12 -15 lat za - SOLO FINAŁ
12-15 lat - śr. za+ za - mini formacja  11:34
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Funky Dolls 76 MOSiR w Krynicy-Zdroju
2 Polka Tik Tak  77 Fit-Kid
3 MINIFORMACJA MOVE 78 ELITA
4 Resolve 79 WirDance
do 7 lat - debiut + pods - mała formacja  11:54
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Młodszą grupa Baletowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Piwnicznej Zdroju 80 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
2 Walc Baletnic 81 WirDance
do 11 lat - debiut - mała formacja  11:59
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Grupa baletowa Łososina Dolna 82 Gminny Ośrodek Kultury i Promocji
2 Grupa Baletowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Piwnicznej-Zdroju 83 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
3 GAPSTEAM KIDS 84 ELITA
do 11 lat - pods - mała formacja  12:06
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Actus Animi 85 Stowarzyszenie Przyjaciół Actus Animi
2 Ptaszki 86 Studio Tańca Artystycznego "ETIUDA"
do 11 lat - śr za - mała formacja  12:12
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Funky Dolls Junior 87 MOSiR w Krynicy-Zdroju
2 Annen Polka 88 Studio Tańca Artystycznego "ETIUDA"
12-15 lat - śr za + za - mała formacja  12:19
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Przebudzenie 89 Studio Tańca Artystycznego "ETIUDA"
2 FUNKYFREE FAME 90 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
3 Funky Dolls 91 MOSiR w Krynicy-Zdroju
pow. 15 lat - śr. za+ za, mała formacja 12:30
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 UNDEFEATED 92 ELITA
2 FUNKYFREE artFAME 93 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
do 11 lat - pods - formacja 12:41
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 FLEX JUNIOR 94 ELITA
do 11 lat - za - formacja 12:41
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 MOVE JUNIOR 95 ELITA
12-15 lat - pods - formacja 12:51
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 FLEX 96 ELITA
12-15 lat - za - formacja 12:58
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Funky Dolls 97 MOSiR w Krynicy-Zdroju
2 MOVE 98 ELITA
13:05 13:05
PARKIET 1 - Hip-hop, Show Dance, Dancehall
12-15 lat - debiut + podstawowy - solo 13:55
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Syska Zofia 99 K W C P DO MISJI ZAGRANICZNYCH
2 Habik Zuzanna 100 K W C P DO MISJI ZAGRANICZNYCH
3 Śmiech Marta 101 K W C P DO MISJI ZAGRANICZNYCH
4 Sylwia Ceremuga 102 Elita Maków
5 Kamil Sowa 103 Elita Maków
6 Patrycja Mamcarczyk 104 Elita Maków
7 ALEKSANDRA NOSAL 105 NO LIMIT DANCE ACADEMY
8 BARTŁOMIEJ MARMOL 106 NO LIMIT DANCE ACADEMY
9 OLIWIA CEMPA 107 NO LIMIT DANCE ACADEMY
# Dawid Kołodziej 108 Wolak Dance Studio
# WRÓBLEWSKI TOMASZ 109 NO LIMIT DANCE ACADEMY
# Gabriela Poręba  110 WirDance
# Joanna Tarasek 111 Wirdance 
# Patrycja Michalak 112 elita
# Monika Daniel 113 Elita
# Wiktoria Gucia 114 Akademia Lotu
# Anna Dulian 115 Create Yourself
# Oliwia Jakubas 116 Create Yourself
# Agnieszka Boruch 117 Create Yourself
# Angelika Król 118 Create Yourself
# Martyna Szczepanik 119 Create Yourself
# Gabriela Wawrzusiak SOLO HIP HOP 22 Szkoła Tańca Dance Design
# Julia Szewczyk SOLO HIP HOP 23 Szkoła Tańca Dance Design
12-15 lat - średnio zaawansowany + zaawansowany - solo 14:32
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
2 SHOW - Frankowska Karolina 120 LADY FITNESS MYŚLENICE
3 SHOW - Kruszec Emilia 121 LADY FITNESS MYŚLENICE
4 SHOW - Kuchnia Natalia 122 LADY FITNESS MYŚLENICE
+15 lat - debiut - solo 14:41
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Emilia Dobek 123 Create Yourself
2 Wotas Weronika 188 Create Yourself
+15 lat - średnio zaawansowany - solo 14:45
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Jawor Julia 124 No Limit Dance Academy
2 Szarkowska Agnieszka 125 No Limit Dance Academy
3 Klok Oliwia 126 No Limit Dance Academy
4 Rzeszowska Emilia 127 No Limit Dance Academy
5 Jeleń Wiktoria 128 No Limit Dance Academy
+15 lat - zaawansowany - solo 14:54
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 KROCZEK MARCELINA 129 NO LIMIT DANCE ACADEMY
2 Kowalik Julia 130 No Limit Dance Academy
3 WERONIKA SAWICKA 131 NO LIMIT DANCE ACADEMY
4 AMELIA CZERNECKA 132 NO LIMIT DANCE ACADEMY
5 MICZOŁEK NIKODEM 133 NO LIMIT DANCE ACADEMY
6 GARULA KLAUDIA 134 NO LIMIT DANCE ACADEMY
7 ŻANETA KRĘŻEL 135 NO LIMIT DANCE ACADEMY
8 Natalia Mucha 136 WirDance
9 Janik Weronika 137 Elita
# Sandra Pacholarz  138 WirDance
# Rafał Roczniak 139 -
+15 lat - debiut + podstawowy - solo 15:13
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Tutaj Anna 140 K W C P DO MISJI ZAGRANICZNYCH
2 Katarzyna Szarlej 141 Elita Maków
3 Malec Julia 142 No Limit Dance Academy
4 Zuzanna Galica 143 Akademia Lotu
5 Aleksandra Niemiec 144 Create Yourself
+15 lat - średnio zaawansowany + zaawansowany - solo 15:22
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Klaudia Grabczyńska 145 Create Yourself
2 Monika Majerczyk 146 Create Yourself
do 11 lat - debiut - duet 15:28
# Zespół Instytucja delegująca
1 Dominika Czaja i Wiktoria Czaja 147 Elita Maków
2 Paulina Gliwa i Klaudia Ficek 148 Elita Maków
3 MARTYNA MATRAS I JULIA STANEK 149 NO LIMIT DANCEA ACADEMY
4 Zuzanna Baran i Julia Kuliś 150 WirDance
5 Joanna Citak i Anita Podobińska 151 WirDance
6 Martyna i Milena 152 Create Yourself
do 11 lat - podstawowy - duet 15:38
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Kalina Pietyra Iga Miłocha DUET HIP HOP 153 Szkoła Tańca Dance Design
2 Julia i Andżelika Plata 154 WirDance
3 Zuzanna Basiaga i Martyna Kowalska 155 WirDance
4 Julia Wygoda i Zuzanna Gargas 156 WirDance
5 Polańska Alicja i  Szewczyk Julia 157 elita
6 drobot soczomsa 158 elita
do 11 lat - zaawansowany - duet 15:48
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 SHOW - ZUZANNA BERENDT i KAROLINA WARCHOŁ 159 FUNKYFREE JAZZ DANCE ACADEMY
do 11 lat - średnio zaawansowany + zaawansowany - duet 15:52
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 ALEKSANDRA ORATOWSKA I MAGDALENA SZEWCZYK 160 NO LIMIT DANCE ACADEMY
2 IGOR GAJDOSZ I HUBERT MLYCZYŃSKI 161 NO LIMIT DANCE ACADEMY
3 Kostka Nadia  Gawor Zuzanna 162 elita
4 Ciask Kornelia i  Kasprzak Magdalena 163 elita
12-15 lat - debiut + podstawowy - duet 15:59
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 JULIA KUŚMIERKIEWICZ I JULIA FLOREK 164 NO LIMIT DANCE ACADEMY
2 Nadia Studzińska i Weronika Dyrcz 165 Elita Maków
3 ALICJA BEREZOWSKA I PIOTROWSKA AMELIA 166 NO LIMIT DANCE ACADEMY
4 OLIWIA BOBROWSKA I ZUZANNA JASKÓŁKA 167 NO LIMIT DANCE ACADEMY
5 Łukasik Sylwia & Górniak Amelia 168 Elita
6 Ola Nosal i Wiktoria Sawicka 187 GOK w Łabowej
12-15 lat - średnio zaawansowany + zaawansowany - duet 16:08
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Kalina Mazur i Marysia Cieślewicz 169 Elita Maków
2 Viktoria Hajto i Aleksandra Janicka 170 Elita Maków
3 Gabrysia Jeleń Wiktoria Salamon 171 No Limit Dance Academy
4 AMELIA DYREK I DARIA ADAMEK 172 NO LIMIT DANCE ACADEMY
5 BLANKA DYBAŚ I WIKTORIA GÓRKA 173 NO LIMIT DANCE ACADEMY
6 MAGDALENA ŁOJEK I HANIA SZCZECINA 174 NO LIMIT DANCE ACADEMY
7 MARTYNA SKÓRA i GABRYSIA LIS 175 FUNKYFREE DANCE STUDIO
8 Szatan Weronika i  Gródek Alicja 176 elita
9 Kostka Helena  Paruzel Estera 177 elita
# WERONIKA SAWICKA I MARTYNA SZYMIN 178 NO LIMIT DANCE ACADEMY
+15 lat - debiut + podstawowy - duet 16:23
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Syska Zofia_Gajek Natalia 179 K W C P DO MISJI ZAGRANICZNYCH
2 Frys Oliwia i  Marszał Ola 180 elita
+15 lat - średnio zaawansowany + zaawansowany - duet 16:28
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Julia Bryndza i Magdalena Biel 181 Elita Maków
2 ŻANETA KRĘŻEL I ZUZANNA STYRNA 182 NO LIMIT DANCE ACADEMY
3 Jawor Julia i Paschek Matylda 183 No Limit Dance Academy
4 Rzeszowska Emilia i Surówka Zofia 184 No Limit Dance Academy
5 ALEKSANDRA KULPA I KLAUDIA GARGULA 185 NO LIMIT DANCE ACADEMY
16:36
do 11 lat - debiut - formacja
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 ROZRABIAKI 51 No Limit Dance Academy
2 NO LIMIT URWISY 52 NO LIMIT DANCE ACADEMY
12-15 lat - debiut + pods - mini formacja 16:40
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 White Squad 1 WirDance
2 MINIFORMACJA EVOLVE CREW 2 NO LIMIT DANCE ACADEMY
12-15 lat - śr za + za - mini formacja 16:45
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 MINIFORMACJA NO LIMIT JUNIOR 3 NO LIMIT DANCE ACADEMY
2 MINIFORMACJA NLDA JUNIOR 4 NO LIMIT DANCE ACADEMY
3 MINI NLDA MEDIUM JUNIOR 5 No Limit Dance Academy
4 LEVEL 6 GOK w Łabowej
5 MC MINI 7 Elita
6 YOUNG & LOUD  8 WirDance
pow. 15 lat - śr za + za - mini formacja 17:00
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 MINI NLDA MEDIUM ADULTS 9 No Limit Dance Academy
2 MINIFORMACJA NO LIMIT ADULTS 10 NO LIMIT DANCE ACADEMY
3 FLASH 11 GOK w Łabowej
4 KATHARSIS 12 MOK W NOWYM SĄCZU
5 RED PEPPERS CREW 13 WirDance
pow.15 lat - pods - mini formacja 17:13
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 GOLDIE 14 Elita Maków
do 7 lat - debiut + pods - mała formacja 17:19
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Mini kidsy 15 WirDance
2 MINIFORMACJA NO LIMIT BĄBEL 16 NO LIMIT DANCE ACADEMY
4 MORE 17 WirDance
3 NO LIMIT BĄBEL 18 NO LIMIT DANCE ACADEMY
do 11 lat - podst - mała formacja 17:29
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 SHOW - Zespół Taneczny Destiniaczki  19 Studio Tańca Destino 
2 SHOW Gwiazdeczki Cheerleaders 20 Akademia Tańca Nowy Targ
do 11 lat - debiut + pods - mała formacja  17:36
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Funky Dolls MINI 21 MOSiR w Krynicy-Zdroju
2 PINK ARMY 22 Elita Maków
3 POWER QUEEN 23 MOK W NOWYM SĄCZU
4 KIDSY 24 WirDance
5 Elita Kids 25 Elita Dance Center
6 CY CREW MINI 26 Create Yourself
do 11 lat - śr za + za - mała formacja 17:53
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Flow 27 Szkoła Tańca Dance Design
2 MINI NLDA MEDIUM KIDS 28 No Limit Dance Academy
3 NO LIMIT KIDS 29 NO LIMIT DANCE ACADEMY
5 New Fresh Kids 30 Dance&Fitness House Bochnia
6 MINIFORMACJA NO LIMIT KIDS 31 NO LIMIT DANCE ACADEMY
12-15 lat - debiut + pods - mała formacja  18:11
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Bad One 32 Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy
2 RED TEAM 33 Elita Maków
3 BLACK STARS 34 Elita Maków
4 FRESH CREW 35 Elita Maków
5 Fruciaki gr 4  36 Wolak Dance Studio
6 Girls Squad  37 WirDance
12-15 lat - śr za + za - mała formacja 18:28
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Flex 38 Szkoła Tańca Dance Design
2 THE GINGERS 39 Elita Maków
3 NO LIMIT JUNIOR 40 NO LIMIT DANCE ACADEMY
4 Dance Army 41 Dance&Fitness House Bochnia
pow.15 lat - śr za - mała formacja  18:40
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 SHOW - Zespół Taneczny Explosion  42 Studio Tańca Destino 
2 SHOW - FUNKYFREE ADHD 43 FUNKYFREE DANCE STUDIO 
pow.15 lat - śr za + za - mała formacja 18:47
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
2 NLDA MEDIUM ADULTS 44 No Limit Dance Academy
3 NO LIMIT ADULTS 45 NO LIMIT DANCE ACADEMY
4 FUNKYFREE BLACK ROYAL 46 FUNKYFREE DANCE STUDIO 
5 Itty Bitty 47 Dance&Fitness House Bochnia
6 New Fresh  48 Dance&Fitness House Bochnia
do 7 lat - debiut + pods - formacja 19:05
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Zespół Fruciaki - Junior Mini 49 Wolak Dance Studio
2 Fruciaki Junior  50 Wolak Dance Studio
do 11 lat - podstawowy - formacja 19:16 19:16
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Fun 53 Szkoła Tańca Dance Design
2 Fruciaki - gr 3  54 Wolak Dance Studio
3 Eliciaki 55 Elita
do 11 lat - śr. za - formacja 19:26
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Funky Dolls Junior 56 MOSiR w Krynicy-Zdroju
2 NO LIMIT DEBEŚCIAKI 57 NO LIMIT DANCE ACADEMY
3 MC Junior 58 Elita
do 11 lat - śr za + za - formacja 19:35
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 SHOW - Zespół Taneczny Trik 59 Gorlickie Centrum Kultury 
2 SHOW - FUNKYFREE SUPER 6 60 FUNKYFREE DANCE STUDIO 
12-15 lat - debiut - formacja 19:42
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 NO LIMIT EVOLVE CREW 61 NO LIMIT DANCE ACADEMY
2 NO LIMIT PGW 62 NO LIMIT DANCE ACADEMY
12-15 lat - śr za- formacja 19:47
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 NLDA MEDIUM JUNIOR 63 No Limit Dance Academy
2 MC 64 Elita
pow.15 lat - debiut + pods - formacja 19:53
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 BLACK SIDES 65 No Limit Dance Academy
2 Dance Army 66 Elita
19:59 19:59
Break Dance
do 16 lat - solo
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 JAKUB RZESZUTO 67 NO LIMIT DANCE ACADEMY
2 MINIFORMACJA EVOLVE CREW 68 NO LIMIT DANCE ACADEMY
PARKIET 2 - Hip-hop, Show Dance, Dancehall
do 7 lat - debiut - solo 11:00
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 MARTYNA STASIOWSKA 1 NO LIMIT DANCE ACADEMY
2 WIKTORIA RUSEK 2 NO LIMIT DANCE ACADEMY
3 ALEKSANDRA KRET 3 NO LIMIT DANCE ACADEMY
4 Justyna Kołodziej 4 Wolak Dance Studio
5 Aleksandra Horowska  5 WirDance
6 Alex Płaksej 6 Create Yourself
do 7 lat - podstawowy - solo 11:10:00
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 SHOW - Latoń Lena 7 LADY FITNESS MYŚLENICE
do 11 lat - debiut - solo 11:14
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Stęplewska Aleksandra 8 K W C P DO MISJI ZAGRANICZNYCH
2 Cholewińska Nicole 9 K W C P DO MISJI ZAGRANICZNYCH
3 KAROLINA JASIŃSKA 10 NO LIMIT DANCE ACADEMY
4 Marlena Sowa 11 Elita Maków
5 Julia Słowik 12 WirDance
6 Anna Paluchowska 13 Create Yourself
7 Zuzanna Merchut 14 Create Yourself
8 Milena Bukało 15 Create Yourself
9 Jagoda Podraza 16 Create Yourself
# Zuzanna Libirt 17 Create Yourself
# Aleksandra Giża 18 Create Yourself
# Julia Adwent 19 Create Yourself
do 11 lat - podstawowy - solo 11:40
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Maja Siniak SOLO HIP HOP 20 Szkoła Tańca Dance Design
2 Dominika Łoboda  21 Szkoła Tańca Dance Design
3 Emilia Szwala - Solówka  24 Wolak Dance Studio
4 Dominika Porosło - solówka 25 Wolak Dance Studio
5 Amelia Śliwa - solówka 26 Wolak Dance Studio
6 Zuzanna Kasińska SOLO HIP HOP 27 Szkoła Tańca Dance Design
7 Julia Plata 28 WirDance
8 Plata Andżelika 29 WirDance
9 Martyna Kowalska 30 WirDance
# Zuzia Wypiór 31 Elita
# Natalia Golonka 32 Elita
# Dubiel Emilka 33 Elita
# Kuba Gawor 34 Elita
# Emilia Drobot 35 Elita
# Zuzanna Zając 36 Create Yourself
# Julia Kuliś 186 WirDance
do 11 lat - średnio zaawansowany - solo 12:03
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Milena Oleksy 37 No Limit Dance Academy
2 Nikola Kowalik 38 NO LIMIT DANCE ACADEMY
3 Mateusz Leśniak 39 NO LIMIT DANCE ACADEMY
4 Maria Nowogórska 40 NO LIMIT DANCE ACADEMY
5 HANNA NOWOGÓRSKA 41 NO LIMIT DANCE ACADEMY
6 ALEKSANDRA ORATOWSKA 42 NO LIMIT DANCE ACADEMY
7 MAGDALENA SZEWCZYK 43 NO LIMIT DANCE ACADEMY
8 Gabrysia Woźniak 44 Elita
9 Iza Farima 45 Elita
# Ola Wigurska 46 Elita
# Klaudia Gadzała 47 Elita
# JULIA SADOWSKA 48 NO LIMIT DANCE ACADEMY
do 11 lat - zaawansowany - solo 12:20
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
3 NINA ŚWIĘS 49 NO LIMIT DANCE ACADEMY
4 ŁOJEK MARTYNA 50 NO LIMIT DANCE ACADEMY
5 MLYCZYŃSKI HUBERT 51 NO LIMIT DANCE ACADEMY
6 GAJDOSZ IGOR 52 NO LIMIT DANCE ACADEMY
7 POLAKIEWICZ MAGDALENA 53 NO LIMIT DANCE ACADEMY
8 KAJA NOWAK 54 NO LIMIT DANCE ACADEMY
9 ANNA FERETTI 55 NO LIMIT DANCE ACADEMY
# JULIA DĄBROWSKA 56 NO LIMIT DANCE ACADEMY
12-15 lat - debiut - solo 12:40
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Roksana Krawiec 57 Create Yourself
2 Jowita Puskarz 58 Create Yourself
3 Oliwia Król 59 Create Yourself
4 Paulina Skrzek 60 Create Yourself
5 Maja Reising 61 Create Yourself
6 Aleksandra Długoń 62 Create Yourself
7 Gabriela Osowska 63 K W C P DO MISJI ZAGRANICZNYCH
12-15 lat - podstawowy - solo 12:58
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 SHOW - Gustof Magdalena 64 LADY FITNESS MYŚLENICE
2 SHOW - Graca Emilia 65 LADY FITNESS MYŚLENICE
12-15 lat - średnio zaawansowany - solo 13:03
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
1 Szczecina Hanna 66 No Limit Dance Academy
2 Jaskółka Sandra 67 No Limit Dance Academy
3 Popardowska Milena 68 No Limit Dance Academy
4 Łojek Magdalena 69 No Limit Dance Academy
5 Aleksandra Śnioch  70 Szkoła Tańca Dance Design
6 Karolina Szemraj SOLO HIP HOP 71 Szkoła Tańca Dance Design
7 Gabriela Sobczyk SOLO HIP HOP 72 Szkoła Tańca Dance Design
8 Marta Pacholarz  73 WirDance
9 Zosia Piejak 74 Elita
# Julia Drobot 75 Elita
# Helena Kostka 76 Elita
#  Paruzel Estera 77 Elita
# Ala Gródek 78 Elita
# Guzy Julia 79 Elita
# Cichoń Kornelia 80 Elita
# Martyna Wiatr 81 Create Yourself
# Izabela Biedroń 82 Create Yourself
# Julia Małecka 83 Create Yourself
12-15 lat - zaawansowany - solo 13:30
# Zespół NUMER Instytucja delegująca
3 BLANKA DYBAŚ 84 NO LIMIT DANCE ACADEMY
4 GÓRKA WIKTORIA 85 NO LIMIT DANCE ACADEMY
5 ZUZANNA STYRNA 86 NO LIMIT DANCE ACADEMY
6 MARTYNA LIMANÓWKA 87 NO LIMIT DANCE ACADEMY
7 KALINA TYMOTEUSZ 88 NO LIMIT DANCE ACADEMY
8 JAKUB RZESZUTO 89 NO LIMIT DANCE ACADEMY
9 DARIA ADAMEK 90 NO LIMIT DANCE ACADEMY
# AMELIA DYREK 91 NO LIMIT DANCE ACADEMY
# JULIA KLOK 92 NO LIMIT DANCE ACADEMY
# JULIA RYŚ 93 NO LIMIT DANCE ACADEMY
# ANTONI ORACZ 94 NO LIMIT DANCE ACADEMY
# SONIA STOKŁOSA 95 NO LIMIT DANCE ACADEMY
# PIOTR JAŚKIEWICZ 96 NO LIMIT DANCE ACADEMY
# NIKOLA KUDRYK 97 NO LIMIT DANCE ACADEMY
# Sylwia Grabczyńska 98 Create Yourself

KONIEC

   

Rezerwacja stolika - kliknij by rozwinąć

 
 
parkiet 2019
 
Miejsce przy stoliku - 40 zł - 02.03.2019 - TANIEC NOWOCZESNY, 50 zł - 03.03.2019 - TANIEC TOWARZYSKI - rezerwacja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści podaj: dzień, nazwisko, numer stolika oraz miejsce które chcesz zarezerwować)
 
02.03.2019 - SOBOTA                                                                                                                                                        
STOLIK MIEJSCE
  A B C D
1 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
2 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
3 wolne wolne wolne wolne
4 wolne wolne wolne wolne
5 wolne wolne wolne wolne
6 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
7 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
8 SĘDZIA      
9 SĘDZIA      
10 SĘDZIA      
11 REZERWACJA REZERWACJA wolne wolne
12 REZERWACJA REZERWACJA wolne wolne
13 wolne wolne wolne wolne
14 wolne wolne wolne wolne
15 wolne wolne wolne wolne
16 wolne wolne wolne wolne
17 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
18 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
19  wolne  wolne  wolne  wolne
 03.03.2019 - NIEDZIELA
 
STOLIK MIEJSCE
  A B C D
1 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
2 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
3 wolne wolne wolne wolne
4 wolne wolne wolne wolne
5 wolne wolne wolne wolne
6 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
7 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
8 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
9 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
10 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
11 REZERWACJA REZEZRWACJA REZEZRWACJA REZERWACJA
12 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
13 wolne wolne wolne wolne
14 wolne wolne wolne wolne
15 wolne wolne wolne wolne
16 REZERWACJA REZERWACJA wolne wolne
17 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
18 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
19  wolne  wolne  wolne  wolne
 
 
 
 

Regulamin - Taniec Nowoczesny oraz Taniec Towarzyski - kliknij by rozwinąć

   

Skład Komisji Sędziowskiej i Skrutacyjnej - kliknij by rozwinąć

1 PANEL - Współczesny, Balet, Modern, Jazz

Krzak Jakub - koordynator sędziów

Natalia Pondel - KRAKÓW
Urszula Surowiec - RZESZÓW
Ilona Demkowicz - KRYNICA ZDRÓJ
Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW
2 PANEL - Hip - Hop, Show Dance, Dancehall

Krzak Jakub - koordynator sędziów

Wojciech Faron - LIMANOWA
Tomasz Berkowicz - JASŁO
Ilona Demkowicz - KRYNICA ZDRÓJ
Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW
3 PANEL - Break Dance

Krzak Jakub - koordynator sędziów 
Wojciech Faron - LIMANOWA
Tomasz Berkowicz - JASŁO
Ilona Demkowicz - KRYNICA ZDRÓJ

Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW
4 PANEL - TANIEC TOWARZYSKI - klasy: bk, H, G, F

Mikoś Aneta - sędzia głowny - nie punktujacy

Filip Nowak - KRAKÓW

Gabrielius Vaikasas - KRAKÓW

Mateusz Pochopień - MAKÓW PODHALAŃSKI

Bara Dorota - NOWY TARG
Wioletta Kowalczyk - OŚWIECIM

Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW
5 PANEL - TANIEC TOWARZYSKI - klasy: E, D, C, B

A - Felzenowski Maciej - KIEŁCZÓW - Sędzia Główny punktujący
B - Kapral Katarzyna Anna - KATOWICE
C - Konstantinova Alexandra - WARSZAWA
D - Krzak Jakub - KRAKÓW
E - Mikoś Aneta - KRAKÓW
F - René Lempeľ - PRESZÓW
G - Scholtzová Gertrúda - KEžMAROK
H - Szczepaniak Janusz – NOWY SĄCZ
I - Tekiela Paweł - WARSZAWA
Komisja Skrutacyjna - Gwiazdziński Grzegorz - SKIERNIEWICE
Komisja Skrutacyjna - Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW

 

PRZEDSZKOLAKI - kliknij by rozwinąć

NOWOCZESNY - 02.03.2019
Lp. Nazwisko Imię Placówka
1 Nowicka Alicja Bajkowa Kraina-Biczyce
2 Janik Wiktoria Biały Klasztor
3 Ataso Artem Domowe - Krajewskiego
4 Basiaga  Stanisław Domowe - Traugutta
5 Grajek Alicja Domowe - Traugutta
6 Fryzowicz Kacper Ogólnorozwojowe
7 Fryzowicz Rita Ogólnorozwojowe
8 Święs Milena Ogólnorozwojowe
9 Wolak Jan Ojca Pio
10 Tyka  Maria Promyczek
11 Biernacka Amelia  Promyczek
12 Filus  Patryk Promyczek
13 Szkarłat Aniela Promyczek
14 Zasowska Maja Promyczek
15 Gondek Nikodem Promyczek
16 Wygoda Adam Promyczek
17 Sokołowska Zuzanna Promyczek
18 Szarata Filip Promyczek
19 Gryzło  Kacper Przedszkole - Krużlowa
20 Lelito  Bartosz Siostry Felicjanki 
21 Mółka Barbara Wesołe Skrzaty 
22 Adamek Anna Sportowe - Nawojowska
23 Zasowska Maja Promyczek
24 Grajek Alicja Domowe-Traugutta
25 Sus Maja Promyczek
26 Popielec Natalia Bajkowa Kraina-Biczyce

 

TOWARZYSKI - 03.03.2019
Lp. Nazwisko  Imię  PLACÓWKA Nazwisko  Imię   PLACÓWKA
1 Ataso Artem Domowe  Poręba Nadia Domowe 
2 Gil Radosław Domowe  Gil Kamila Domowe 
3 Skrzypek Lena Domowe  Król Hanna Domowe 
4 Ziemianek Kuba Domowe  Kubacka Małgorzata Domowe 
5 Basiaga Stanisław Domowe  Stanek Joanna Domowe 
6 Kwoka Franciszek Domowe  Grajek Alicja Domowe 
7 Woźniak Dominik Domowe  Jeż Lena Domowe 
8 Jaśkiewicz Fabian Domowe  Piter Bucko Mellany Domowe 
9 Lichowski Łukasz Sportowe - Nawojowska Szufnara Laura Sportowe - Nawojowska
10 Kaczor  Jan Biały Klasztor Bacia Gabriela Biały Klasztor
11 Rzeszowski Antoni Biały Klasztor Koziara  Żaneta Biały Klasztor
13 Pałka Stanisław Siostry Felicjanki Kuziel Karolina Siostry Felicjanki 
14 Kądziołka  Karolina WirDance Jasińska Natalia WirDance
15 Szczepaniak Karolina WirDance Rogalski Oskar WirDance
16 Adamek Anna Sportowe - Nawojowska Koczur Laura Oxfordzik
17 Nowicka Alicja Bajkowa Kraina - Biczyce  Wygoda Jakub Promyczek
18 Gondek Nikodem  Promyczek Nidecka Antonina Promyczek
19 Ciągło Andrzej Promyczek Tyka Maria Promyczek
20 Szarata  Filip Promyczek Sokołowska Zuzanna Promyczek
21 Wygoda Jakub Promyczek Nowicka Alicja Bajkowa Kraina - Biczyce Dolne
22 Zasowska Maja Promyczek Jahn Lilianna Promyczek
23 Wygoda Adam Promyczek Gajewska  Martyna Promyczek
24 Porębski Antoni Siostry Felicjanki  Laszczyk Julia Siostry Felicjanki 
25 Bednarz Emilia Siostry Felicjanki  Nowak Zuzanna Siostry Felicjanki 
26 Lelito Bartosz Siostry Felicjanki  Motyka Dominika Siostry Felicjanki 
27 Postulka Kamil Kraina marzeń - Grunwaldzka Postulka Małgorzata Kraina marzeń - Grunwaldzka
28 Gniewek Szymon Kraina marzeń - Grunwaldzka Landowska Zuzanna Kraina marzeń-Grunwaldzka
29 Molek Mikołaj Miś Mordarska Kamila Miś
30 Maziarz Wiktoria Miś Wąsowicz Adam Miś
31 Dudka Bartosz Miś Hapek Gabriela Miś
32 Polak Piotr Miś Słaby Maja Miś
33 Mietła Kacper Miś Słaby Lena Miś
34 Rejowski Maciej Miś Kubala Amelia Miś
35 Gumulak Marcelina Biały Klasztor Zaryczny  Jakub Biały Klasztor
36 Janik Wiktoria Biały Klasztor Dąbrowska Amelia Siostry Felicjanki 

 

ZAPISY do 22 luty 2019 (piątek)
tel. 604 615 315 – recepcja,
tel. 694 629 076 - Janusz Szczepaniak
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
osobiście :Nowy Sącz, Węgierska 9a pon - piątku godz. 14:00 - 22:00

Wstępny program turnieju:
Zarówno taniec nowoczesny jak i towarzyski planowany jest na godz. 14:00
Rejestracja kończy się dokładnie 1 godzinę przed rozpoczęciem turnieju Państwa dziecka.
Taniec nowoczesny: zakończenie rejestracji – 13:00 – 2 marzec (sobota)
Taniec towarzyski: zakończenie rejestracji -13:00 - 3 marzec (niedziela)

W trosce o sprawne przeprowadzenie zawodów ostateczny program turnieju zostanie zamieszczony:
1 marzec – www.wirdance.pl


Koszty:
20 zł – akredytacja dla tancerza (towarzyski lub nowoczesny- 1 medal, 1 nagroda)
25 zł – akredytacja dla tancerz (towarzyski i nowoczesny – 2 medale, 2 nagrody)
Opłatę należy uiścić do 22 luty 2019.
KONTO TURNIEJU – BANK BGŻ
41160014621816542810000001
z dopiskiem imię i nazwisko dziecka, data urodzenia lub osobiście Węgierska 9a
Widownia – 20 zł ( bilet jednodniowy), 40 zł (bilet dwudniowy), dzieci do lat 7-u bezpłatnie. Bilety do nabycia: Nowy Sącz, ul. Węgierska 9a lub bezpośrednio przed imprezą

Strój, taniec towarzyski:
Chłopcy – eleganckie spodnie, biała koszula + krawat lub mucha, buty ciemne,
Dziewczynki – spódnica lub sukienka, buty eleganckie, włosy – związane
Strój taniec nowoczesny:
w kolorze czarnym, możliwość zamówienia podkoszulka z LOGO WirDance. CENA:30 zł
Zamówienie zostanie zrealizowane tylko i wyłącznie gdy: Wpłata wpłynie do dnia 22 luty 2019 z dopiskiem imię i nazwisko dziecka, data urodzenia oraz wzrost dziecka podany w cm. konto jak wyżej lub osobiście
Węgierska 9a czynne od poniedziałku - piątku godz. 15:00 – 22:00

Dodatkowo jest możliwość skorzystania z bezpłatnych treningów:

wtorek, środa, godz. 16:00–17:00, czwartek godz. 16:45 – 17:30 ul. Węgierska 9a

 

 

  
 

   

Sponsorzy, Partnerzy, Patronat medialny - kliknij by rozwinąć

 

Sponsorzy 

                 carforum       casablanca   koral                 spoldzielnia ogrodnicza ziemi sadeckiej logo   srednie    logo optimedic1        

                       

 

Partnerzy 

  

 

Patronat medialny 

 

   logo miastons bez tla czerwone
  
Lp. NOWOCZESNY - 02.03.2019
Nazwisko Imię Placówka
1 Nowicka Alicja Bajkowa Kraina-Biczyce
2 Janik Wiktoria Biały Klasztor
3 Ataso Artem Domowe - Krajewskiego
4 Basiaga  Stanisław Domowe - Traugutta
5 Grajek Alicja Domowe - Traugutta
6 Fryzowicz Kacper Ogólnorozwojowe
7 Fryzowicz Rita Ogólnorozwojowe
8 Święs Milena Ogólnorozwojowe
9 Wolak Jan Ojca Pio
10 Tyka  Maria Promyczek
11 Biernacka Amelia  Promyczek
12 Filus  Patryk Promyczek
13 Szkarłat Aniela Promyczek
14 Zasowska Maja Promyczek
15 Gondek Nikodem Promyczek
16 Wygoda Adam Promyczek
17 Sokołowska Zuzanna Promyczek
18 Szarata Filip Promyczek
19 Gryzło  Kacper Przedszkole - Krużlowa
20 Lelito  Bartosz Siostry Felicjanki 
21 Mółka Barbara Wesołe Skrzaty 
22 Adamek Anna Sportowe - Nawojowska
23 Zasowska Maja Promyczek
24 Grajek Alicja Domowe-Traugutta
25 Sus Maja Promyczek
26 Popielec Natalia Bajkowa Kraina-Biczyce
Top