o881 Szkoła Tańca WirDance Janusz Szczepaniak
Iwona Szczepaniak

Iwona Szczepaniak

Instruktorka Szkoły Tańca "WirDance", o specjalizacji - taniec współczesny zaświadczenie nr. 8256 wydane przez Narodowe Centrum Kultury.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w II klasie Szkoły Podstawowej w szkolnym kółku tanecznym. Z ogromnym zapałem tańczyła przed publicznością na pokazach i turniejach tanecznych. Swoje zainteresowanie rozwijała w Klubie tańca towarzyskiego "Axis" działającym przy Małopolskim Centrum Kultury Sokół.

Obecnie, po wieloletnim stażu w dziedzinie tańca, mogę pochwalić się pierwszymi miejscami na ogólnopolskich turniejach tańca, gdzie jury doceniło moje profesjonalne przygotowanie, pasję oraz zaangażowanie. Oceniano mnie na turniejach tańca towarzyskiego w Nowym Sączu, Krakowie, Bydgoszczy, Biłgoraju, Częstochowie, Katowicach.

Najwyższą klase taneczną ,,S" w tańcach latynoamerykańskich oraz klasę mistrzowską ,,A" w tańcach standardowych dopracowałam tańcząc w krakowskim klubie "Fantazja". Chcąc udoskonalic swoje umiejętności brałam lekcje u różnych trenerów korzystając z wielu technik tanecznych, tj.jazz, modern, funki, afro, hip-hop. Po ukończeniu studniów pedagogicznych rozpoczęłam edukację w Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego na kierunku instruktor tańca współczesnego.

Na zajęciach pomagam uczestnikom w wyzwoleniu pozytywnej energii i pokonywaniu nieśmiałości, bowiem każdy ma szanse podnieść swoją wartość i ukształtować własną osobowość.

Top