o881 Szkoła Tańca WirDance Janusz Szczepaniak

 

 

REJESTRACJA - Taniec NOWOCZESNY - zawody 3 luty 2018

REJESTRACJA - Taniec TOWARZYSKI - zawody 4 luty 2018

 

 

 P R O G R A M - kliknij by rozwinąć

 

TANIEC NOWOCZESNY - 3 luty 2018 - Ramowy program turnieju

BLOK I - GODZINA 09:00 - Współczesny, Balet, Modern, Jazz
1 Debiuty 
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób
2 Podstawy
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób
3 Średniozaawansowany
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób
4 Zaawansowany
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób


BLOK II - GODZINA 13:00 - Hip - Hop, Show Dance, Dancehall
1 Debiuty 
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób
2 Podstawy
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób
3 Średniozaawansowany
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób
4 Zaawansowany
do 7 lat, do 11 lat, 12 – 15 lat, +15 lat
Solo, Duet, Mini formacja do 7 osób, Mała formacja do 16 osób, Formacja do 24 osób


BLOK III - GODZINA 18:00 - Break Dance 
1 Podstawy 
- Walki 3 VS 3
- do lat 16
- powyżej lat 16
2 Średniozaawansowany
- Walki 3 VS 3
- do lat 16
- powyżej lat 16
3 Zaawansowany
- Walki 3 VS 3
- do lat 16
- powyżej lat 16


TANIEC TOWARZYSKI - 4 luty 2018 - Ramowy program turnieju

Blok 1 - Rozpoczęcie: 10:00 
8-9 F Komb. 6T
10-11 F
12-13 F Komb. 6T
14-15 F Komb. 6T
pow. 15 F Komb. 6T


Blok 2 - Rozpoczęcie: 12:30 
8-9 G
10-11 G
Solistki do 11 G 5T
8-9 H
do 7 H 4T
przedszkolaki


Blok 3 - Rozpoczęcie: 14:30 
8-9 E Komb. 6T
10-11 E Komb. 6T
12-13 E Komb. 8T
14-15 E Komb. 8T


Blok 4 - Rozpoczęcie: 16:30 
10-11 D ST,LA
12-13 D ST,LA
14-15 C ST,LA
pow.15 C ST,LA


Blok 5 - Rozpoczęcie: 19:00 
12-13 C ST,LA
14-15 D ST,LA
14-15 B ST,LA
pow.15 D ST,LA
Pow. 15 B ST,LA

Zgłoszenia przez baze FTS,NATOMIAST KATEGORIE:

pow. 15 F,

Solistki do 11 G,

8-9 H,

do 7 H,

przedszkolaki

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30.01.2018 (wtorek)

 

 

 

 

 
   

Rezerwacja stolika - kliknij by rozwinąć

 
 
parkiet 2018
 
Miejsce przy stoliku - 40 zł, rezerwacja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści podaj: dzień, nazwisko, numer stolika oraz miejsce które chcesz zarezerwować)
 
03.02.2018 - SOBOTA                                                                                                                                                        
STOLIK MIEJSCE
A B C D
1 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
2 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
3 wolne wolne wolne wolne
4 wolne wolne wolne wolne
5 wolne wolne wolne wolne
6 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
7 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
8 SĘDZIA
9 SĘDZIA
10 SĘDZIA
11 wolne wolne wolne wolne
12 REZERWACJA REZERWACJA wolne wolne
13 wolne wolne wolne wolne
14 wolne wolne wolne wolne
15 wolne wolne wolne wolne
16 wolne wolne wolne wolne
17 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
18 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
19  wolne  wolne  wolne  wolne
 04.02.2018 - NIEDZIELA
STOLIK MIEJSCE
A B C D
1 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
2 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
3 wolne wolne wolne wolne
4 wolne wolne wolne wolne
5 wolne wolne wolne wolne
6 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
7 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
8 wolne wolne wolne wolne
9 REZERWACJA REZERWACJA wolne wolne
10 wolne wolne wolne wolne
11 wolne wolne wolne wolne
12 wolne wolne wolne wolne
13 wolne wolne wolne wolne
14 wolne wolne wolne wolne
15 wolne wolne wolne wolne
16 wolne wolne wolne wolne
17 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
18 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA
19  wolne  wolne  wolne  wolne
 
 
 
 

Regulamin - Taniec Nowoczesny oraz Taniec Towarzyski - kliknij by rozwinąć

   

Skład Komisji Sędziowskiej i Skrutacyjnej - kliknij by rozwinąć

1 PANEL - Współczesny, Balet, Modern, Jazz

Krzak Jakub - sędzia głowny - nie punktujacy

Domagała Aleksandra - KRAKÓW
Pamuła Katarzyna - KRAKÓW
Węglowska-Jamroz Katarzyna - KRAKÓW
Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW
2 PANEL - Hip - Hop, Show Dance, Dancehall

Krzak Jakub - sędzia głowny - nie punktujacy

Demkowicz Ilona -KRYNICA ZDRÓJ
Gwiazdziński Grzegorz - SKIERNIEWICE
Miś Adrian - LISIA GÓRA
Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW
3 PANEL - Break Dance

Krzak Jakub - sędzia głowny - nie punktujacy
Faron Wojciech - LIMANOWA


Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW
4 PANEL - TANIEC TOWARZYSKI - klasy: bk, H, G, F

Szczepaniak Janusz - sędzia głowny - nie punktujacy

Baran Bolesław - NOWY TARG
Budek Małgorzata - KRAKÓW
Karpiel Mróz Agata - NOWY SĄCZ
Magnuski Piotr - KRAKÓW
Mikoś Aneta - KRAKÓW
Szczepaniak Iwona - NOWY SĄCZ
Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW
5 PANEL - TANIEC TOWARZYSKI - klasy: E, D, C, B

Zamorska Monika - JELENIA GÓRA - sędzia główny, punktujacy

Bernaszewska-Krzak Ewelina - KRAKÓW
Dorosz Tomasz - WARSZAWA
Gwiazdziński Grzegorz - SKIERNIEWICE
Kowalska Joanna - GŁOGOCZÓW
Kuliś Szymon - WARSZAWA
Szczepaniak Janusz - NOWY SĄCZ
Szewczyk Piotr - WAŁBRZYCH
Gołębiowska Dorota - Komisja Skrutacyjna - BYDGOSZCZ
Guzowski Jacek - Komisja Skrutacyjna - KRAKÓW

  

Sponsorzy, Partnerzy, Patronat medialny - kliknij by rozwinąć

 

Sponsorzy - z roku 2017 aktualin wkrótce

 

 

 

 

                                     

        AKCES DANCE          

 

Partnerzy 

z roku 2017 aktualin wkrótce

  

 

Patronat medialny 

z roku 2017 aktualin wkrótce

   
  

 

Top