o881 Szkoła Tańca WirDance Janusz Szczepaniak
  

TAK BYŁO 20 LUTEGO 2016 

 P R O G R A M - kliknij by rozwinąć

 

KATEGORIA

BLOK

Zakończenie rejestracji

Rozpoczęcie turnieju

 

do 7 H

1

08:15

09:00

8 - 9 H

1

08:15

09:15

8 - 9 G

1

08:30

09:30

10 - 13 G

1

08:45

09:45

 

8 - 9 F

2

09:30

10:30

10 - 11 F

2

09:40

10:40

12 - 13 F

2

10:05

11:05

 

10 - 11 E

3

11:55

12:55

przedszkole 1

3

12:10

13:10

przedszkole 2

3

12:25

13:25

 

Nowoczesny PODSTAWOWY

4

13:25

14:25

 

12 - 13 E

5

15:15

16:15

12 - 13 D

5

15:25

16:25

14 - 15 E

5

15:35

16:35

 

Nowoczesny ZAAWANSOWAN

6

16:55

17:55

 

14 - 15 D

7

18:25

19:25

14 - 15 C

7

18:35

19:35

pow 15 C

7

18:45

19:45

pow 15 B

7

18:55

19:55

 

 

 

 

 

 

 
  

Lista startowa, wyniki na żywo  klas H, G, F, E, D, C, B

 


 

 

Rezerwacja stolika - kliknij by rozwinąć

Miejsce przy stoliku - 40 zł, rezerwacja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w treści podaj nazwisko, numer stolika oraz miejsce które chcesz zarezerwować)

 

STOLIK

MIEJSCE

 

 

A

B

C

D

1

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

2

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

3

 wolne  wolne  wolne  wolne

4

 wolne  wolne  wolne  wolne

5

 wolne  wolne  wolne  wolne

6

REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA

7

 wolne  wolne  wolne  wolne

8

 wolne  wolne  wolne  wolne

9

REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA

10

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

11

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

12

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

13

REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA

14

REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA

15

 wolne

REZERWACJA

 wolne  wolne

16

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

17

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

REZERWACJA

18

 wolne  wolne  wolne  wolne

 

 

 

Przedszkolaki - kliknij by rozwinąć

 
Taniec towarzyski godz. 12:10 - zakończenie rejestracji
 
PARA Nazwisko i imię Nazwisko i imię Placówka 
1 Sychowski Kacper Zbozień Alicja   Gołkowice-Siostry
2 Gieniec Dominika Ogar Oliwia  Klasztor  
3 Koral Laura Sekuła Alicja  Klasztor  
4 Hruby Jagoda Szarata Dawid  Klasztor, PSZCZÓŁKA M. 
5 Rymarczyk Mateusz Karaś Laura BAJ. KRAINA , DANAPIS
6 Szczecina Szymon Jędrzejczyk Julia BAJKOWA KRAINA 
7 Cwinart Tomasz Długosz Martyna Danapis
8 Jodłowski Mateusz Fałowska Milena Danapis
9 Gajewski Daniel Mandryk Aleksandra Danapis
10 Krzyk Artur Stępień Julia K. Marzeń, Piątkowa
11 Galara Piotr Wójcik Emilia Klasztor
12 Baczyński Bruno Grzegorzek Elena Kraina Marzeń
13 Szkaradek Mkołaj Greczek Klaudia KSP-Helena/Piątkowa
14 Gasparski Tymon Kopieć Gabriela Ojciec Pio/ Kraina marzeń
15 Fiut Bogdan Florczyk Anna Ojciec Pio/Promyczek
16 Łukasik Jakub Nowakowska Aurelia Piątkowa
17 Król Patryk Szczurek Alicja Promyczek
18 Borek Piotr Krzyżak Amelia Promyczek
19 Stafiński Patryk Margraf Elena Promyczek
20 Stawiarski Franciszek Lenart Zuzanna Promyczek
21 Jasiewicz Inez Staniszewska Weronika Promyczek
22 Psonak Hubert Jagiełka Oliwia PSZCZÓŁKA MAJA   
23 Wnękowicz Zuzanna ZAWIŚLAN  Nikola Sportowe-Dunajcowa
24 Dudek Alisa FEDKO Lena Sportowo Językowe
25 Kotarba Tomasz Osuchowska Julia Wesołe Skrzaty
 
 
 
Taniec nowoczesny
Zespół MIX CHILDREN godz. 13:25 - zakończenie rejestracji. 
 
Lp Nazwisko i imię Placówka 
1 Krzyk Artur   Kraina Marzeń 
2 Malczewska Maja   Kraina Marzeń 
3 Hruby Jagoda  Klasztor  
4 Koral Laura  Klasztor  
5 Sekuła Alicja  Klasztor  
6 Augustyński Piotr Danapis
7 Cwinart Tomasz Danapis
8 Długosz Martyna Danapis
9 Jodłowski Mateusz Danapis
10 Łukasik Jakub Piątkowa
11 Borek Piotr Promyczek
12 Jasiewicz Inez Promyczek
13 Oleksiewicz Aleksander Sportowe
 
 
 

Taniec nowoczesny - kliknij by rozwinąć

START - 14:25 Lp. Uczestnicy

Dzieci młodsze – do7 lat - grupa początkujaca

   
Lp nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy

 

1 SONIT Maxdance 2,5    
        1 Flak Oliwia
        2 Kasperkiewicz Barbarz
        3 Krystian Laura
        4 Masier Blanka
        5 Zając Julia

 

2 TIGERS SP 16 (Zawada) 1,08    
        1 Gajewska Angelika
        2 Gurgul Daria
        3 Lis Madzia
        4 Obrzut Milena

 

3 TAŃCZĄCE PRZEDSZKOLAKI Siostry 1,5    
        1  
        2  
        3  
        4  
        5  
        6  
        7  
        8  
        9  
        10  

 

4 MINIONKI SP Rąbkowa 1    
        1 Cisowski Wiktor
        2 Dominik Karolina
        3 Gromadzka Gabriela
        4 Gucwa Zuzanna
        5 Hajduga Arek
        6 Hajduga Ola
        7 Krzak Zuzia
        8 Wieczorek Kacper
        9 Zelek wiktoria

 

5 ŚNIEŻYNKI KSP 2    
        1 Bieniek Weronika
        2 Dyszkiewicz Gabriela
        3 Florczyk Aleksandra
        4 Gołebiowska Martyna
        5 Poręba Aleksandra
        6 Sułkowski Szymon
        7 Szczygieł Karol

 

6 RAINBOW SP 6 1,1    
        1 Baran Emilia
        2 Gwiżdż Gabriela
        3 Gwiżdż Wiktoria
        4 Kuśmirek Nikola

 

7 SŁODZIAKI SP Ptaszkowa 3    
        1 Bochenek Aleksandra
        2 Ciuła wiktoria
        3 Główczyk Dominika
        4 Gołyźniak Katarzyna
        5 Hajduga Agnieszka
        6 Hajduga Madzia
        7 Jakubowska Lena
        8 Kiełbasna Patrycja
        9 Mężyk Milena
        10 Miłosz Ciuła
        11 Mróz Matrynka
        12 Pasiut Julia
        13 Radzik Martyna
        14 Rola Gabriela
        15 Siedlarz Beata
        16 Wojna Martyna
        17 Zielińska Beatka
        18 Zielonka Wiktoria

Dzieci starsze do 11lat grupy początkujące, MINI FORMACJA

   
Lp nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy

 

1 DUET WERONIKA SZATAN, NADIA TABABEN Elita 1,5    
        1 Szatan Weronika
        2 Tababen Nadia

 

2 BEST JUNIOR Grybów 2,5    
        1  
        2  
        3  
        4  
        5  
        6  
        7  

 

3 CZERWONE SMOKI Trzetrzewina 2    
        1  
        2  
        3  
        4  

 

4 ZASKOCZENI Kościuszki 1,5    
        1 Gawor Jakub
        2 Kowalik Jakub
        3  
        4  
        5  
        6  
        7  
        8  
        9  
        10  

 

5 CHAMBURGERY sp14 (1-3 kl) 2    
        1 Florek Emilia
        2 Kościsz Katarzyna
        3 Kotlarz Julia
        4 Kowalik Hubert

 

6 FUN BLUE Wielogłowy 2    
        1  
        2  
        3  
        4  

 

7 POLECZKI Kosciuszki 2    
        1 …………Gabriela
        2 …………Lena
        3 Adamczyk Zuzanna
        4 Jaskulska Natalia
        5 Kozłecka Elza
        6 Skrzypiec Julia

 

8 FORFUN Tęgoborza 2    
        1  
        2  
        3  
        4  
        5  
        6  
        7  

 

9 ,,…………….." KS TK 2    
        1  
        2  
        3  
        4  
        5  
        6  

 

10 CHEŁMIEC SKŁAD Chełmiec 2    
        1  
        2  
        3  
        4  
        5  
        6  
        7  

 

11 TOP DANCE Maxdance 2    
        1 Cholewa Alicja
        2 Kraszewska Kalina
        3 Król Nikola
        4 Modzelewska Maria
        5 Sadowska Weronika
        6 Salawa Julia

 

12 YO SP Łososina 2    
        1 Orzeł Anna
        2 Chełmecka Aleksandra
        3 Gwiżdż oliwia
        4 Kmiecik Kamila
        5 Kwarciak Karolina
        6 Pajor Wiktoria
        7 Zawadzka Julia

 

13 COLOUR GIRLS KS TK 1,5    
        1  
        2  
        3  
        4  
        5  
        6  
        7  

Dzieci starsze do 11lat grupy początkujące, FORMACJA

   
Lp nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy

 

1 FURIA Maxdance 2,5    
        1 Bochenek Maria
        2 Chowaniec Gabriela
        3 Figacz Kinga
        4 Gaźnik Oliwia
        5 Janik Gabriela
        6 Kasperkiewicz Magdalena
        7 Konik Julia
        8 Wąsiołek Amelia

 

2 CRAZY BAND SP Barcice 2,2    
        1 Gawlak Gabriela
        2 Mairer Karolina
        3 Mróz Hanna
        4 Pieżga Amelia
        5 Pieżga Karolina
        6 Waligóra Julia
        7 Witowska Nadia
        8 Żabecka Julia

 

3 SWEET CANDY SP 21 1,5    
        1 Nowicka Ola
        2 Paulina Kramarczyk
        3 Bodziony Aleksandra
        4 Hajduga Emila
        5 Kołacz Kamila
        6 Ledniowska Kaja
        7 Nadia Chochorowska
        8 Woźniak Julia
        9 Wróbel Michał

 

4 LET'S DANCE SP Ptaszkowa 1,5    
        1 Filipowska Kinga
        2 Kiełbasa Aleksandra
        3 Kramarczuk Julia
        4 Kramarczuk Kamila
        5 Michalik Gabriela
        6 Siedlarz Aleksandra
        7 Siedlarz Edyta
        8 Siedlarz Julita
        9 Tokarz Patrycja
        10 Zielińska Paulina

 

5 SMILE SP Barcice 1,4    
        1 Budzik Ola
        2 Bielak Karolina
        3 Błaszczyk Oliwia
        4 Budzi Amelia
        5 Gałysa Karol
        6 Leśniara Mateusz
        7 Ola Tokarczyk
        8 Roztocka Karolina
        9 Stefańska Kinga
        10 Tokarczyk Zuzanna

 

6 FLASH Maxdance 3    
        1 Drożdż Nikola
        2 Golik Gabriela
        3 Grabowska Maria
        4 Halota Ola
        5 Jankowska Zuzanna
        6 Juras Kinga
        7 Kapela Anna
        8 Szczurek Martyna
        9 Torój Pola
        10 Wiącek Emilia
        11 Wojtoń Daria

 

7 DANCEHALL JUNIOR Kościuszki 2    
        1 Dorosz Karolina
        2 Dudczyk Kamila
        3 Gajewska Paulina
        4 Golec Monika
        5 Kokosza Julia
        6 Korona Patrycja
        7 Legutko Inez
        8 Mężyk Zuzanna
        9 Pacyna Natalia
        10 Szczygieł Nadia
        11 Szufnara Julia

 

8 GWIAZDY SP 3 Sp 3 2,5    
        1 Babiarz Mateusz
        2 Babiarz Patryk
        3 Florek Hubert
        4 Gawlik Tomasz
        5 Hajduk Szymon
        6 Kozik Krzysztof
        7 Krężołek Gabrysia
        8 Margraf Zuzanna
        9 Nadolska Alicja
        10 Ogorzałek Franciszek
        11 Przyłucki Patryk
        12 Starczewski Seweryn
        13 Tatarynowicz Martyna
        14 Wesołowska Zuzanna

 

9 SUPER GWIAZDY Kościuszki 1    
        1 Kołodziejczyk Szymon
        2 Bodziony Joanna
        3 Bodziony Karoliny
        4 Bońska Joanna
        5 Cisoń Pola
        6 Dyrek Matylda
        7 Gacek Zuzanna
        8 Gajewska Rita
        9 Głód Ksenia
        10 Górska Julia
        11 Kobłon Jagoda
        12 Kondradzka Danuta
        13 Kościsz Zofia
        14 Ogorzałek Julia
        15 Oruba Zofia

 

10 TANIEC KWIATÓW Kosciuszki 2,2    
        1 Chlipała Emilia
        2 Jojczyk Gabriela
        3 Kantor Wiktoria
        4 Klemczak Kamila
        5 Korczyńska Emilia
        6 Krzystoń Emilia
        7 Krzystoń Iga
        8 Krzystoń Iga
        9 Krzyżak Amelia
        10 Lenart Zuzanna
        11 Macfarlane Abigil
        12 Mrówka Kamila
        13 Obrzud Amelia
        14 Ogorzały Gabriela
        15 Ogorzały Wiktoria
        16 Rybińska Ariadna
        17 Stachurska Natalia
        18 Wójs Barbara
        19 Wójs Sandra

 

11 DANCE CREW sp14 (3-6 kl) 2    
        1 Borkowska Julia
        2 Cebula Łucja
        3 Fiut Maria
        4 Florek Julia
        5 Jodłowski Piotr
        6 Rams Wiktoria
        7 Szpilowska Weronika
        8 Węgrzyn Aleksandra
        9 Węgrzyn Julia
        10 Witecka Martyna
        11 Wójcik Gabriela

 

12 KIDS TEAM Kościuszki 1,5  
        1 Bąk Patryk
        2 Bąk Wioletta
        3 Czaja Sylwia
        4 Dulak Sandra
        5 Głaczyńska Gabriela
        6 Grzynowicz zuzanna
        7 Gurgul Nikola
        8 Horodyska Joanna
        9 Iwańska Zofia
        10 Janik Weronika
        11 Kamińska Wiktoria
        12 Kmak Wiktoria
        13 Kmiecik Krystian
        14 Kmiecik Natalia
        15 Lange Roksana
        16 Michalik Klaudia
        17 Olchawa anna
        18 Pierzchała Wiktoria
        19 Pióro Wiktoria
        20 Słoniowska Julia
        21 Tott Emilia

 

13 HOP DANCE Kościuszki 3  
  1 Korcyl Emilia
  2 Król Zuzanna
  3 Babiarz Ewa
  4 Bugańska Patrycja
  5 Chochorowska Nadia
  6 Czop Roksana
  7 Czubaj Gabriela
  8 Dulnik Natan
  9 Frączek Emila
  10 Gieniec Ola
  11 Iwańska Katarzyna
  12 Jaworska Wiktoria
  13 Kołacz Zuzanna
  14 Król Julia
  15 Krzyżak Amelia
  16 Noga Adam
  17 Pachowicz Kamila
  18 Pierzchała Nikola
  19 Połeć Karolina
  20 Porębska Gabriela
  21 Ptasznik Marta
  22 Rolka Weronika
  23 Stefańska Marlena
  24 Tokarczyk Kamila
  25 Twardowska Oliwia
     

Juniorzy 12-15 - gr. Początkujacy

   
Lp nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy

 

1 ANTY WIRUS SP Piątkowa 2    
        1 Dagmara Wysoczańska
        2 Lipski Krystian
        3 Marmol Bartłomiej
        4 Marmol Natalia
        5 Nowakowska Kinga
        6 Smoleń Emilia
        7 Zuzanna Marczyk

 

2 HIGH LEVEL Węgierska 3    
        1 Adrianna Smyda
        2 Dagmara Smyda
        3 Julia Witowska
        4 Nadia Witowska

 

3 STREFA 51 KS TK 2    
        1  
        2  
        3  
        4  
        5  
        6  
        7  

 

4 BLACK CATS SP Łososina 1,5    
        1 Bednarek Kinga
        2 Olchawa Żaneta
        3 Pawłowska Wiktoria
        4 Salamon Patrycja

 

5 LOOSE LEGS Węgierska 2    
        1  
        2  
        3  
        4  
        5  
        6  
        7  
        8  
        9  
        10  
        11  
        12  

 

6 JAZZ Węgierska 1,5    
        1 Fudel Julia
        2 Jańczyk Natalia
        3 Kokosza Julia
        4 Korcyl Emilia
        5 Królewska Dominika
        6 Michalik Sandra
        7 Paluch Justyna
        8 Porba Gabriela
        9 Szufnara Julia

 

7 FLASH DANCE Dance&Fitness house 3    
        1 Biernat Gabriela
        2 Bruzda Wiktoria
        3 Cetnarska Natalia
        4 Głogowska Alicja
        5 Gomulec Dominika
        6 Guniowska Paulina
        7 Kamińska Julka
        8 Kolarz Wiktoria
        9 Kołodziej Paulina
        10 Kosecka Helena
        11 Lasota Julia
        12 Pacek Patrycja
        13 Ponisz Klaudia
        14 Puścizna Patrycja
        15 Seręga Kawalec Róża
        16 Słaby Gabrysia
        17 Stachoń Magdalena
        18 Tobiasz Julia
        19 Wojcieszek Katarzyna
        20 Wójcik Zuzanna

 

8 BODY AND SOUL Kościuszki 2,3    
        1 Ciapała Julia
        2 Cisoń Weronika
        3 Czubaj Victoria
        4 Dominiak Antonina
        5 Jagiełka Nicola
        6 Kaja Jordan
        7 Kosidiki Nicola
        8 Leśniak Julia
        9 Leśniak Magdalena
        10 Liptak Hanna
        11 Mucha Natalia
        12 Pacholarz Marta
        13 Poręba Gabriela
        14 Skowron Julia
        15 Stelmach Maria
        16 Surma Eliza
        17 Szewczyk Katarzyna
        18 Wójcik Iwona
        19 Wójs Łucja

 

9 NO RULES Kościuszki 1    
        1 Ślusarczyk Weronika
        2 Górka Julia
        3 Mróz Wiktoria
START - 17:55    

Dzieci starsze do 11lat grupy zaawansowana

   
Lp nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy

 

1 LALECZKI Kościuszki 2    
        1 Pacholarz Marta
        2 Poręba Gabriela
        3 Szczepańska Wiktoria
        4 Biel Rita
        5 Wałczyk Łucja
        6 Bisaga Wiktoria
        7 Gawor Wiktoria
        8 Grzędzielska Gabriela
        9 Rembiasz Patrycja
        10 Banasiak-Kostecka Jagoda
        11 Dziubacka Karolina
        12 Ruchała Krystyna

 

2 ADEEM KIDS Adeem 2    
        1 Dybaś Blanka
        2 Kalina Tymoteusz
        3 Kudryk Nikola
        4 Maciuszek Zuzanna
        5 Oracz Antoni

 

3 GAPKIDS Elita 3    
        1  
        2  
        3  
        4  
        5  
        6  
        7  
        8  
        9  
        10  

 

4 CZADERSI Maxdance 3    
        1 Filipiak Maja
        2 Mądry Kalina
        3 Mysłek Klaudia
        4 Parynian Emma
        5 Pawlik Kacper
        6 Sagan Andrzej
        7 Styrna Zuzanna
        8 Wadas Julia
        9 Wadas Natalia

 

5 ELICIAKI Elita 3    
        1 Ciask Kornelia
        2 Łukasiewicz Julia
        3 Miszkiel Natalia
        4 Biegun Ala
        5 Drobot Julia
        6 Górska Paulina
        7 Kostka Nadia
        8 Krzyżak Julia
        9 Kuciewicz Ania
        10 Marciniec Natalia
        11 Marszaik Pauina
        12 Mółka Karolina
        13 Pabiś Ola
        14 Piszczek Maja
        15 Salomon Zosia
        16 Szatan Weronika
        17 Tobaben Nadia
        18 Wilk Amelia
        19 Żymankowska Martyna

 

6 MC JUNIOR Elita 3    
        1 Adamus Mikołaj
        2 Baran Zuzia
        3 Barwińska Amelia
        4 Chmielarczyk Milena
        5 Glodt Karina
        6 Gułowska Julia
        7 Konecka Iga
        8 Kubalski Kuba
        9 Kulig Gabrysia
        10 Kuś Madzia
        11 Paul Hugo
        12 Rybi Julia
        13 Skwirzyńska Maja
        14 Szczerkowska Asia
        15 Szczerkowska Zuzia
        16 Szurlej Gabrysia
        17 Szurlej Wiktoria
        18 Trębacz Dominika
        19 Trębacz Ola
        20 Zaremba Julia
        21 Zaremba Kasia

 

7 ADEEM KIDS Adeem 3    
        1 Czarnecka Julia
        2 Dybaś Blanka
        3 Jargut Gabriela
        4 Kalina Tymoteusz
        5 Kudryk Nikola
        6 Maciuszek Zuzanna
        7 Oracz Antoni
        8 Pajor Natalia

Juniorzy 12-15 - gr. Zaawansowana

   
Lp nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy

 

1 ADEEM JUNIOR 1 Adeem 2    
        1 Kotlarz Joanna
        2 Kroczek Marcelina
        3 Kulpa Aleksandra
        4 Miczołek Nikodem
        5 Migacz Natalia
        6 Pawlik Natalia
        7 Sawicka Weronika

 

2 Dance Army Elita 3    
        1 Drab Klaudia
        2 Durlak Alicja
        3 Gacek Szczepan
        4 Gręda Alicja
        5 Kapusta Zuzia
        6 Kostka Helena
        7 Kotula Patrycja
        8 Mierzwa Karolina
        9 Nasiadko Zosia
        10 Nawała Weronika
        11 Paluszewska Weronika
        12 Przetocka Martyna
        13 Przetocki Kacper
        14 Starzyk Julianna

 

3 ADEEM JUNIOR 2 Adeem 2    
        1 Górka Wiktoria
        2 Krężel Żaneta
        3 Leonow Zofia
        4 Stryna Zuzanna
        5 Szymin Martyna
        6 Świerczek Natalia
        7 Tokarz Julia

 

4 GAPSINKI Elita 3    
        1  
        2  
        3  
        4  
        5  
        6  
        7  
        8  
        9  
        10  
        11  
        12  

 

5 ELITA TEENS Elita 3    
        1 Cebula Magda
        2 Gródek Alicja
        3 Kowalik Iza
        4 Kowalik Karolina
        5 Kurleto Eliza
        6 Limanówka Oliwia
        7 Mączka Agata
        8 Noga Wiktoria
        9 Orzechowska Natalia
        10 Paruzel Estera
        11 Przetocka Oliwia
        12 Pyl Julia
        13 Sierant Szymon
        14 Warchoł Aleksandra
6 ADEEM JUNIOR Adeem 2    
        1 Kotlarz Joanna
        2 Krężel Żaneta
        3 Kroczek Marcelina
        4 Kulpa Aleksandra
        5 Leonow Zofia
        6 Mastalerz Julia
        7 Miczołek Nikodem
        8 Migacz Natalia
        9 Oleksy Aleksandra
        10 Pawlik Natalia
        11 Sawicka Weronika
        12 Świerczek Natalia
           

Młodzież do 25lat - gr. Zaawansowana

   
Lp nazwa zespołu placówka czas prezentacji Lp. Uczestnicy

 

1 SO BEAT CREW Sobeat 2,5    
        1 Bochenek Oliwia
        2 Borys Wioletta
        3 Guzik Zuzanna
        4 Wańczyk Justyna
        5 Wasowska Karolina
2 BLACK WIDOWS Węgierska 1,55    
        1  
        2  
        3  
        4  
        5  
        6  
        7  
        8  
        9  

 

3 Flame Elita 3    
        1 Burda Anita
        2 Crisanti Maria
        3 Fyda Agata
        4 Gacek Szczepan
        5 Golonka Paula
        6 Gumulak Nina
        7 Janik Julia
        8 Janik Weronika
        9 Klimek Kamila
        10 Kłosiewicz Gabrysia
        11 Kostka Helena
        12 Kuc Wiktoria
        13 Marcjan Maja
        14 Michta Jagoda
        15 Natalia Orzechowska
        16 Noga Wiktoria
        17 Okarmus Weronika
        18 Oleńska Kinga
        19 Oliwia Przetocka
        20 Ozimek Beata
        21 Piekarska Kasia

 

4 ADEEM TEAM Adeem 2    
        1 Gargula Klaudia
        2 Kowalik Julia
        3 Maciak Marcelina
        4 Migacz Justyna
        5 Olech Paulina
        6 Pawłowska Zofia
        7 Rzeszuto Klaudia

 

5 WS WirDance 2,5    
        1 Bukańska Kamila
        2 Dudczyk Julia
        3 Legutko Izabela
        4 Majewska Aleksandra
        5 Migacz paulina
        6 Podkanowicz Gabriela
        7 Wacławik Eliza
6 MDS Maxdace 3    
          1. Krawczyk Karolina
          2. Trzebunia Aleksandra
          3. Kuś Justyna
          4. Bednarz Natalia

 

Regulamin - Taniec Nowoczesny oraz Taniec Towarzyski - kliknij by rozwinąć

  

Sponsorzy, Partnerzy, Patronat medialny - kliknij by rozwinąć

 

 

Sponsorzy

                                     meblo

                  

 

 

 

Partnerzy

  BESKID

 

 

 

Patronat medialny

   

 

 

 

  
Top