HARMONOGRAM sortowany według DNI

na sezon taneczny 2022/2023 

PONIEDZIAŁEK
16:00 - 17:00 Towarzyski - podstawy (7-9 lat) DOŁĄCZ DO NAS Janusz SALA 2
16:00 - 17:00 Balet nabory... Karolina SALA 5
16:55 - 18:10 Nowoczesny - ZAAWANSOWANY (dzieci)   DOŁĄCZ DO NAS Marta SALA 1
18:00 - 19:00 Kurs tańca towarzyskiego - podstawy - ST DOŁĄCZ DO NAS Iwona SALA 5
19:00 - 20:00 Kurs tańca towarzyskiego - podstawy - LA DOŁĄCZ DO NAS Iwona SALA 5
18:10 - 19:25 Nowoczesny - ZAAWANSOWANY (młodzież)   DOŁĄCZ DO NAS Marta SALA 1
18:15 - 19:15 lekcje :) Janusz SALA 2
19:30 - 20:30 YOGA DOŁĄCZ DO NAS Beata SALA 1
19:30 - 20:30 Latino solo  DOŁĄCZ DO NAS Janusz SALA 2
20:30 - 21:30 ZUUMBA DOŁĄCZ DO NAS  Daniel SALA 2
20:30 - 21:30 KTT - Hobby DOŁĄCZ DO NAS Janusz SALA 1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WTOREK
16:15 - 17:00 Towarzyski podstawy (4-6 lat) DOŁĄCZ DO NAS Janusz SALA 1
16:15 - 17:00 practis SPORT FTS :) Gabrielius / Hubert SALA 2
17:00 - 18:00 LEKCJE :) Janusz SALA 1
17:00 - 18:15 Towarzyski sport - T2 DOŁĄCZ DO NAS Gabrielius / Hubert SALA 2
17:00 - 18:15 Nowoczesny II rok (dzieci) DOŁĄCZ DO NAS Monika SALA 5
18:15 - 19:00 practis SPORT FTS :) Gabrielius / Hubert SALA 2
18:15 - 19:30 Nowoczesny II rok (młodzież) DOŁĄCZ DO NAS Monika SALA 5
19:00 - 20:30 Towarzyski sport - T1 DOŁĄCZ DO NAS Gabrielius / Hubert SALA 2
20:20 - 21:20 Bachata 1 DOŁĄCZ DO NAS Janusz SALA 1
20:30 - 21:15  practis SPORT FTS :) Gabrielius / Hubert SALA 2
21:20 - 22:20 Bachata 2 DOŁĄCZ DO NAS Janusz SALA 1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ŚRODA
16:00 - 17:00  Nowoczesny podstawy (7-9 lat) DOŁĄCZ DO NAS Monika SALA 5
16:40 - 17:10 ogólnorozwojowe DOŁĄCZ DO NAS Marta SALA 2
17:15 - 18:45 PRACTIS - Towarzyski   DOŁĄCZ DO NAS Janusz SALA 2
18:00 - 19:00 Brzuch Uda Pośladki (BPU) DOŁĄCZ DO NAS Dorota SALA 1
18:45 - 19:45 KTT - ST DOŁĄCZ DO NAS Janusz SALA 2
19:00 - 20:00 ZUUMBA nabory... Dorota SALA 1
 19:45 - 20:45 KTT - LA DOŁĄCZ DO NAS Iwona  SALA 2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     
CZWARTEK
16:10 - 16:55 Nowoczesny podstawy (4-6 lat)  DOŁĄCZ DO NAS Marta SALA 2
16:30 - 17:30 Akrobatyka DOŁĄCZ DO NAS Daniel SALA 1
16:55 - 18:10 Nowoczesny - zaawansowany (dzieci)   DOŁĄCZ DO NAS Marta SALA 2
17:45 - 18:45 YOGA DOŁĄCZ DO NAS Agnieszka SALA 1
18:10 - 19:25  Nowoczesny - zaawansowany  (młodzież)   DOŁĄCZ DO NAS Marta   SALA 2
18:00 - 19:00 Kurs tańca DOŁĄCZ DO NAS Iwona SALA 5
19:00 - 20:00 Kizomba 1 DOŁĄCZ DO NAS Patryk&Marysia SALA 1
20:00 - 21:00 Kizomba 2 DOŁĄCZ DO NAS Patryk&Marysia SALA 1
20:30- 21:30  ZUUMBA  DOŁĄCZ DO NAS Daniel  SALA 2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PIĄTEK
16:10 - 16:55 BALET DOŁĄCZ DO NAS Julia SALA 1
16:15 - 17:00 practis SPORT FTS :) Paweł SALA 2
16:55 - 17:55 Jazz - podstawy DOŁĄCZ DO NAS Julia  SALA 1
17:00 - 18:15 Towarzyski sport - T2 DOŁĄCZ DO NAS Paweł SALA 2
17:55 - 19:10 Jazz - zaawansowany DOŁĄCZ DO NAS Julia SALA 1
18:15 - 19:00  practis SPORT FTS DOŁĄCZ DO NAS Paweł SALA 2
19:00 - 20:30 Towarzyski sport - T1 DOŁĄCZ DO NAS Paweł SALA 2
19:15 - 20:15 Jazz - dorośli  DOŁĄCZ DO NAS Julia SALA 1
20:25 - 21:25 salsa  DOŁĄCZ DO NAS Janusz SALA 1
 20:30 - 21:15 practis SPORT FTS  :)  Paweł  SALA 2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SOBOTA
09:00 - 10:15  Breakdance  DOŁĄCZ DO NAS
Adrian SALA 1
10:00 - 11:00 BALET DOŁĄCZ DO NAS Iwona SALA 2
PRACTIS - 1 X W MIESIĄCU - OBOWIĄZKOWA REZERWACJA - RECEPCJA (na najbliższy zapraszamy 21.01.2023)
20:00 - 21:00 STANDARD    Kadra  
21:00 - 22:00 Mix 1    Kadra  
22:00 - 23:00 LATYNA    Kadra  
23:00 - 24:00 Mix 2    Kadra
         

pn - pt między

14:00 - 22:00

DANCE KARDIO (Bieżnia orbitrek taniec) ZAREZERWUJ Kadra SALA 3
NOWY SĄCZ: SALA 1,SALA 2, SALA 3 oraz SALA 4ul. ŹRÓDLANA 4, SALA 5 - ul. KOŚCIUSZKI 7

 

 

HARMONOGRA sortowany według SALI

na sezon taneczny 2022/2023

 

Nowy Sącz, ul. Źródlana 4 (sala 1) 

PONIEDZIAŁEK
16:55 - 18:10 Nowoczesny - ZAAWANSOWANY (dzieci)   DOŁĄCZ DO NAS Marta
18:10 - 19:25 Nowoczesny - ZAAWANSOWANY (młodzież)   DOŁĄCZ DO NAS Marta
19:30 - 20:30 YOGA DOŁĄCZ DO NAS Beata
20:30 - 21: 30 KTT - Hobby DOŁĄCZ DO NAS Janusz
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WTOREK
16:15 - 17:00 Towarzyski podstawy (4-6 lat) DOŁĄCZ DO NAS Janusz
17:00 - 18:00 LEKCJE :) Janusz
20:20 - 21:20 Bachata 1 DOŁĄCZ DO NAS Janusz
21:20 - 22:20  Bachata 2 DOŁĄCZ DO NAS Janusz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ŚRODA
18:00 - 19:00 Brzuch Uda Pośladki (BPU) DOŁĄCZ DO NAS Dorota
19:00 - 20:00 Zumba nabory... Dorota
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CZWARTEK
16:30 - 17:30  Akrobatyka DOŁĄCZ DO NAS Daniel
17:45 - 18:45 Yoga DOŁĄCZ DO NAS Agnieszka
19:00 - 20:00 Kizomba 1 DOŁĄCZ DO NAS Patryk&Marysia
20:00 - 21:00 Kizomba 2 DOŁĄCZ DO NAS Patryk&Marysia
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PIĄTEK
16:10 - 16:55 BALET DOŁĄCZ DO NAS Julia
16:55 - 17:55 Jazz - podstawy DOŁĄCZ DO NAS Julia
17:55 - 19:10 Jazz - zaawansowany  DOŁĄCZ DO NAS Julia
19:15 - 20:15 Jazz - dorośli  DOŁĄCZ DO NAS Julia
20:25 - 21:25 salsa  DOŁĄCZ DO NAS Janusz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SOBOTA
09:00 - 10:15 Breakdance  DOŁĄCZ DO NAS Adrian
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nowy Sącz, ul. Źródlana 4 (sala 2)

PONIEDZIAŁEK
16:00 - 17:00 Towarzyski - podstawy (7-9 lat) DOŁĄCZ DO NAS Janusz
18:15 - 19:15 lekcje :) Janusz
19:30 - 20:30 Latino solo  DOŁĄCZ DO NAS Janusz
20:30 - 21:30 ZUUMBA DOŁĄCZ DO NAS  Daniel
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WTOREK
16:15 - 17:00 practis SPORT FTS
DOŁĄCZ DO NAS Gabrielius / Hubert
17:00 - 18:15 Towarzyski sport - T2 DOŁĄCZ DO NAS Gabrielius / Hubert
18:15 - 19:00 practis SPORT FTS DOŁĄCZ DO NAS Gabrielius / Hubert
19:00 - 20:30 Towarzyski sport - T1 DOŁĄCZ DO NAS Gabrielius / Hubert
20:30 - 21:15  practis SPORT FTS
DOŁĄCZ DO NAS Gabrielius / Hubert
 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ŚRODA
16:40 - 17:10 ogólnorozwojowe DOŁĄCZ DO NAS Marta
17:15 - 18:45 PRACTIS -SPORT FTS DOŁĄCZ DO NAS Janusz
18:45 - 19:45 KTT - ST DOŁĄCZ DO NAS Janusz
19:45 - 20:45 KTT - LA DOŁĄCZ DO NAS Iwona
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CZWARTEK
16:10 - 16:55 Nowoczesny podstawy (4-6 lat) DOŁĄCZ DO NAS Marta
16:55 - 18:10 Nowoczesny - zaawansowany (dzieci)  DOŁĄCZ DO NAS Marta
18:10 - 19:25 Nowoczesny - zaawansowany  (młodzież)   DOŁĄCZ DO NAS Marta
20:30- 21:30 ZUUMBA DOŁĄCZ DO NAS Daniel
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PIĄTEK
16:15 - 17:00

practis SPORT FTS

DOŁĄCZ DO NAS Paweł
17:00 - 18:15  Towarzyski sport - T2 DOŁĄCZ DO NAS Paweł
18:15 - 19:00  practis SPORT FTS
DOŁĄCZ DO NAS Paweł
19:00 - 20:30 Towarzyski sport - T1 DOŁĄCZ DO NAS Paweł
20:30 - 21:15 practis SPORT FTS
DOŁĄCZ DO NAS Paweł
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SOBOTA
10:00 - 11:15 BALET DOŁĄCZ DO NAS Iwona
PRACTIS - 1 X W MIESIĄCU - OBOWIĄZKOWA REZERWACJA - RECEPCJA (na najbliższy zapraszamy 21.01.2023)
20:00 - 21:00 STANDARD   Kadra
21:00 - 22:00 MIX 1   Kadra
22:00 - 23:00 LATYNA   Kadra
23:00 - 24:00 MIX 2   Kadra
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Nowy Sącz, ul. Źródlana 4 (sala 3)  

pn - pt  między

14:00 - 22:00 

Dance Kardio ZAREZERWUJ Kadra
 

Nowy Sącz, ul. Kościuszki 7 (sala 5)

PONIEDZIAŁEK
16:00 - 17:00 Balet nabory... Karolina
 18:00 - 19:00 Kurs tańca towarzyskiego - podstawy ST DOŁĄCZ DO NAS  Iwona
19:00 - 20:00 Kurs tańca towarzyskiego - podstawy LA DOŁĄCZ DO NAS Iwona
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WTOREK
17:00 - 18:15  Nowoczesny II rok (dzieci) DOŁĄCZ DO NAS Monika
18:15 - 19:30 Nowoczesny II rok (młodzież)  DOŁĄCZ DO NAS Monika
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 ŚRODA
16:00 - 17:00  Nowoczesny podstawy (7-9 lat) DOŁĄCZ DO NAS Monika
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CZWARTEK
17:00 - 18:00 Pilates nabory... Agnieszka
18:00 - 19:00 Kurs tańca DOŁĄCZ DO NAS Iwona
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

LEGENDA:

nabory... - zajęcia dla początkujących, trwają zapisy, zaczynamy jak zbierze się wystarczająca ilość chętnych, zadzwoń aby zarezerwować sobie uczestnictwo

DOŁĄCZ DO NAS - Zajęcia się odbywają, jest możliwość dołączenia do grupy, zadzwoń aby zarezerwować uczestnictwo

zajęcia od ....  - Zajęcia zaczynają się od konkretnego terminu, zadzwoń i dowiedz się czy są jeszcze wolne miejsca

 TELEFONY:

604615315  -recepcja, czynna od poniedziałku do piątku godz. 15:00 - 22:00

694629076 - właściciel, nie odbiera  - na pewno oddzwoni

 

 

HARMONOGRA sortowany według KATEGORII WIEKOWEJ

na sezon taneczny 2022/2023

4 - 6 LAT                                                                                                                     

taniec

towarzyski  

 

PODSTAWY wtorek godz. 16:15 – 17:00, ul. Źródlana 4 

ZAAWANSOWANY wtorek i piątek godz. 17:00 – 18:15, ul. Źródlana 4

 

taniec

nowoczesny 

 

PODSTAWY czwartek godz. 16:10 – 16:55, ul. Źródlana 4

ZAAWANSOWANY-1 - wtorek godz. 17:00 – 18:15, ul. Kościuszki 7

ZAAWANSOWANY-2- poniedziałek i czwartek godz. 16:55 – 18:10, ul. Źródlana 4

 

balet

 

PODSTAWY poniedziałek godz. 16:00 – 17:00, ul. Kościuszki 7 - NABORY

PODSTAWY piątek godz. 16:10 – 16:55, ul. Źródlana 4

PODSTAWY sobota godz. 10:00 – 11:00, ul. Źródlana 4

 

jazz

 

PODSTAWY piątek godz. 16:55 – 17:55, ul. Źródlana 4

 

breakdance

 

sobota godz. 09:00 – 10:15, ul. Źródlana 4

akrobatyka

 

czwartek godz. 16:30 – 17:30, ul. Źródlana 4

 

ogólnorozwo-

jowezajęcia 

 

środa godz. 16:40- 17:10 , ul. Źródlana 4

 

 

 7 - 9 LAT                                                                                                                  

taniec

towarzyski  

 

PODSTAWY wtorek godz. 16:15 – 17:00, ul. Źródlana 4 

ZAAWANSOWANY wtorek i piątek godz. 17:00 – 18:15, ul. Źródlana 4

 

taniec

nowoczesny 

 

PODSTAWY czwartek godz. 16:10 – 16:55, ul. Źródlana 4

ZAAWANSOWANY-1 - wtorek godz. 17:00 – 18:15, ul. Kościuszki 7

ZAAWANSOWANY-2- poniedziałek i czwartek godz. 16:55 – 18:10, ul. Źródlana 4

balet

 

PODSTAWY poniedziałek godz. 16:00 – 17:00, ul. Kościuszki 7 - NABORY

PODSTAWY piątek godz. 16:10 – 16:55, ul. Źródlana 4

PODSTAWY sobota godz. 10:00 – 11:00, ul. Źródlana 4

 

jazz

 

PODSTAWY piątek godz. 16:55 – 17:55, ul. Źródlana 4

ZAAWANSOWANY piątek godz. 17:55 – 19:10, ul. Źródlana 4

 

breakdance

 

sobota godz. 09:00 – 10:15, ul. Źródlana 4

 

akrobatyka

 

czwartek godz. 16:30 – 17:30, ul. Źródlana 4

 

 

10 - 13 LAT                                                                                                                   

taniec

towarzyski 

ZAAWANSOWANY wtorek i piątek godz. 19:00 – 20:30, ul. Źródlana 4

taniec

nowoczesny 

 

ZAAWANSOWANY-1 - wtorek godz. 18:15 – 19:30, ul. Kościuszki 7

ZAAWANSOWANY-2- poniedziałek i czwartek godz. 18:10 - 19:25, ul. Źródlana 4

 

jazz

 

PODSTAWY piątek godz. 16:55 – 17:55, ul. Źródlana 4 

ZAAWANSOWANY piątek godz. 17:55 – 19:10, ul. Źródlana 4

 

breakdance

 

sobota godz. 09:00 – 10:15, ul. Źródlana 4

 

Dance Kardio od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 22:00, ul. Źródlana 4
   

+ 14 LAT                                                                                                                         

taniec

towarzyski

 

ZAAWANSOWANY wtorek i piątek godz. 19:00 – 20:30, ul. Źródlana 4 

 

 taniec

nowoczesny 

 

ZAAWANSOWANY -1- wtorek godz. 18:15 – 19:30, ul. Kościuszki 7

ZAAWANSOWANY -2-poniedziałek i czwartek godz. 18:10 - 19:25, ul. Źródlana 4

 

jazz

 

PODSTAWY piątek godz. 16:55 – 17:55, ul. Źródlana 4

ZAAWANSOWANY piątek godz. 17:55 – 19:10, ul. Źródlana 4

 

breakdance

 

sobota godz. 09:00 – 10:15, ul. Źródlana 4

 

Dance Kardio  od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 22:00, ul. Źródlana 4
   

DOROŚLI                                                                                                          

Towarzyski Hobby

 

poniedziałek godz. 20:30 – 21:30, ul. Źródlana 4

 

Kurs Tańca

Towarzyskiego - ST

 

poniedziałek godz. 18:00 – 19:00, ul. Kościuszki 7 

 

Kur Tańca

Towarzyskiego - LA

poniedziałek godz. 19:00 – 20:00, ul. Kościuszki 7 
tańce Standardowe

 

środa godz. 18:45 – 19:45, ul. Źródlana 4

 

tańce

Latynoamerykańskie

 

środa godz. 19:45 – 20:45, ul. Źródlana 4

 

Bachata 

 

wtorek godz. 20:20 – 21:20, ul. Źródlana 4

wtorek godz. 21:20 – 22:20, ul. Źródlana 4

 

Kizomba 

 

czwartek godz. 19:00 – 20:00, ul. Źródlana 4

czwartek godz. 20:00 – 21:00, ul. Źródlana 4

 

Kurs tańca czwartek godz. 18:00 - 19:00, ul. Kościuszki 7
Salsa

 

piątek godz. 20:25 – 21:25, ul. Źródlana 4

 

yoga

 

poniedziałek godz. 19:30 – 20:30, ul. Źródlana 4

czwartek godz. 17:45 – 18:45, ul. Źródlana 4

 

zuumba

 

poniedziałek i czwartek, godz. 20:30 – 21:30, ul. Źródlana 4

środa godz. 19:00 – 20:00, ul. Źródlana 4

 

Biodra Uda

Pośladki (BDU)

 

środa godz. 18:00 – 19:00, ul. Źródlana 4

 

Jazz

 

piątek godz. 19:15 – 20:15, ul. Źródlana 4

 

Dance Kardio od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 22:00
   
PRACTIS - 1 X W MIESIĄCU - OBOWIĄZKOWA REZERWACJA - RECEPCJA (na najbliższy zapraszamy 21.01.2023)
STANDARD sobota, godz. 20:00 - 21:00, ul. Źródlana 4
Mix 1 sobota, godz. 21:00 - 22:00, ul. Źródlana 4
LATYNA sobota, godz. 22:00 - 23:00, ul. Źródlana 4
Mix 2 sobota, godz. 23:00 - 24:00, ul. Źródlana 4
 

 

 

 

 

Top