Konrad Korzeniak

Konrad Korzeniak

Wychowanek Yummy Crew, swoją karierę taneczną rozpoczął w kwietniu 2009 roku pod okiem Pauliny Kędzior. W tańcu odnalazł sposób na uciekanie od codziennych problemów, co stało się jego atutem - każda jego choreografia wyzwala mnóstwo energii. Nie ma ulubionego stylu tańca ponieważ każdy styl daje mu zupełnie inną energię i vibe. Szuka w tańcu różnorodności.

Jego historia z tańcem zaczęła się od breakdance. Pozwala mu to mieszać style i tworzyć stale coś nowego. W późniejszym czasie został zainspirowany przez znajomych stylem contemporary, zafascynowany dwukrotnie wziął udział w warsztatach Contemporary Beasts. Pozwoliło mu to otworzyć umysł na wszelkie techniki w tańcu i zapoczątkowało chęć rozwoju w wielu stylach. Zaraża innych pozytywną energią.

Został zaproszony do poprowadzenia własnych zajęć na "Epickim Wydarzeniu Vol.3" w sierpniu 2011. Od września 2011 roku jest instruktorem w Makesense Dance Studio oraz członkiem grupy Gryfoni Crew. Ciężko pracuje, stale rozwijając się oraz uczęszczając w wielu różnych warsztatach tanecznych.

Szkolił się u takich instruktorów, jak Miguel Antonio, Antony Kaye, Erica Sobol, Dominic Cadiz, Tony Czar, Luther Brown, Kumari Suraj, Freedom, Karon Lynn, S**t Kingz , Ian Eastwood , Marissa Ossato , Flockey , Quick Crew , Joseph Go , Gina Starbuck, Seth Zibalese, Lando Wilkins , Brian Puspos, Lashaun Price, a także Candace Brown oraz min. in. u instruktorów grupy FNF i FPC a także w Londynie w Pineapple Dance Studio.

Zajął 2. miejsce z formacją „Bez Cukuru Kru” w ogólnopolskim turnieju tanecznym w kategorii Hip - Hop formacje, tancerz w teledysku Gromee ft. Jaden Felden - "Open Up Your Heart", tancerz w teledysku Coco - "The God Is My Superstar", obecnie jest jednym z tancerzy “Dody” na jej transie koncertowej w bieżącym roku.

Top