Do wyboru mamy następujące grupy taneczne:

Skecja sportowaSekcja sportowa - Zachęcamy do zapisu do sekcji sportowej w Szkole Tańca WirDance. Osoby biorące udział w tego typu zajęciach mają możliwość uczestnictwa w zawodach tanecznych rangi Ogólnopolskiej i Międzynarodowej (MZtan, FTS) Odpowiednia ilość treningów, możliwość korzystania z warsztatów, szkoleń oraz obozów sprawiają, że Nasi podopieczni zdobywają sukcesy i podnoszą swoje klasy taneczne, m.in. poprzez występy w finałach programu YCD

 

 

Dla najmłodszychDla najmłodszych - Na zajęciach dzieci w wieku 5 - 6 lat poznają elementy tańca poprzez zabawę. Jest to forma ogólno-rozwojową, aby pomóc najmłodszym ukształtować "pozytywną" sylwetkę. Rytmika jest nie oderwalną forma każdych zajęć kształtująca wrażliwość dziecka na muzykę.

 

 

Dla dzieciDla dzieci - Grupy obejmują dzieci szkoły podstawowej. Rozpoznajemy możliwości taneczne dzieci, odpowiednio je kształtujemy i rozwijamy przy fachowej pomocy instruktora. Grupy są prowadzone w dogodnych terminach rannych i popołudniowych.

 

 

Dla młodzieżyDla młodzieży - Niesamowita atmosfera przy doskonałej muzyce zaaranżowanej w profesjonalnej sali tanecznej prowadzona przez instruktora, który pozwala pozbyć się wszelkich zahamowań i nieśmiałości. Lekcje tańca są prowadzone w różnych technikach poprzez: Klasykę, Jazz, Modern jazz, Flamenco, Hip Hop, Funky, Afro dance. Szkolimy w stylu tańca towarzyskiego jak i nowoczesnego w różnych częstotliwościach zajęć.

 

 

Dla dorosłychDla dorosłych - Pragniesz nauczyć się tańczyć? Chcesz miło spędzić czas, przy doskonałej muzyce i doborowym towarzystwie? Powinieneś skorzystać z usług najlepszych. Zapraszamy do nauki Tańca Towarzyskiego realizowanego według Światowego Programu Tańca w sześciostopniowym kursie z możliwością kontynuowania nauki w grupie zaawansowanej. Kurs prowadzi wielokrotny finalista Ogólnopolskich Turniejów Tańca Towarzyskiego, Mistrz Okręgu Krakowskiego, posiadacz klasy mistrzowskiej zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych, legitymujący się dyplomem wydanym przez Narodowe Centrum Kultury. Instruktor Janusz Szczepaniak, który tańczy z pasją i tego samego uczy ludzi - miłości do tańca oraz profesjonalizmu. Proponujemy również naukę tańca nowoczesnego dla początkujących. To doskonała forma ruchu gdzie instruktor pomaga poszerzyć zakres swych możliwości, kształtując sylwetkę i grację.

 

 

Dla narzeczonychDla narzeczonych - Specjalna oferta dla par, których celem jest upiększenie przyjęcia weselnego oraz pierwszego tańca.przyjęcia weselnego oraz pierwszego tańca. Przyjmujemy zapisy dla czterech par, z którymi realizowany jest program kursu.

 

 

Dla grupy zorganizowanej (20 osób)Dla grupy zorganizowanej (20 osób) - W naszej ofercie istnieje możliwość skorzystania z lekcji w godzinach dopołudniowych od poniedziałku do piątku.

 

 

 

Indywidualne nauki tańcaIndywidualne nauki tańca - W naszej ofercie istnieje możliwość skorzystania z lekcji indywidualnych w terminach wolnych i dogodnych dla Państwa.

 

 

 

 

W naszej ofercie znaleźć można również:

Pokazy tańcaPokazy tańca - Na każdy występ przygotowujemy odmienne i niepowtarzalne show taneczne w dziedzinie tańca towarzyskiego i nowoczesnego. 

 

Uwaga: Ze wzgledu na przygotowanie konieczna wcześniejsza rezerwacja.

 

Taneczny karnet podarunkowyTaneczny karnet podarunkowy - Oryginalny, a zarazem praktyczny prezent dla Twoich Bliskich. Pomyśl o dzieciach, rodzicach lub znajomych. Taniec to moc pozytywnej energii. Gwarantuje wiele radości i uśmiechu, poprawia samopoczucie i zdrowie. Zadzwoń teraz, by dopasować prezent taneczny do Twoich oczekiwań. 

 

Istnieje możliwość wyboru określonego kursu tańca lub pozostawienia decyzji obdarowanemu (wykupić pakiet kwotowy) 

 

Taneczny podarunek może być z okazji: gwiazdki | Urodzin (np.18-tka) | Imienin | Ślubu | Rocznicy (np. ślubu) | Dnia Zakochanych | Dnia Matki/Ojca | Zakończenia pewnego etapu w życiu (np. matura, studia)

 

 

 

 

W ofercie WirDance można znaleźć następujące rodzaje tańca:

 

Taniec towarzyski

Tańce standardowe

 

ZnakWalc angielski

 

ZnakTango

 

ZnakFokstrot

 

ZnakWalc wiedeński

 

ZnakQuickstep

Tańce latynoamerykańskie

 

ZnakSamba

 

ZnakCza cza

 

ZnakRumba

 

ZnakPaso doble

 

ZnakJave

Tańce użytkowe

 

ZnakBlues

 

ZnakSamba disco

 

ZnakJave rock

Pozostałe

 

ZnakSalsa

 

ZnakTango argentino

 

ZnakMambo

 

ZnakLambada

 

ZnakBachata

 

ZnakPolonez

 

ZnakPolka

 

ZnakRock and roll

 

ZnakBelgijski

 

 

 

 

Taniec nowoczesny

 

ZnakNew style

 

ZnakHouse

 

ZnakHip hop

 

ZnakWacking'

 

ZnakDance hall

 

ZnakJazz

 

 

 

 

Fitness - zajęcia solo

 

ZnakStep + ABS

 

ZnakDance Mix

 

ZnakLatino Solo

 

ZnakZuumba

 

 

 

 

Pozostałe

 

ZnakYoga

 

ZnakTaniec brzucha

 

 

 

 

 

 

 

Top