Janusz Szczepaniak

Janusz Szczepaniak

Właściciel SZKOŁY TAŃCA ,,WirDance”, instruktor tańca, zaświadczenie nr. 8228 wydane przez Narodowe Centrum Kultury.

Celem lekcji prowadzących przeze mnie jest przekazanie najistotniejszych aspektów tańca rozwijających jednocześnie osobowość i tożsamość każdego tancerza. Uczę artystycznego sposobu wyrażania siebie i pozbycia się ograniczeń związanych z określonym stylem tańca. Tańczę z pasją i tego samego uczę podopiecznych – miłości do tańca oraz profesjonalizmu.Posiadam wszechstronne wykształcenie w dziedzinie tańca oraz choreografii. Specjalizuję się w tańcach towarzyskich, inspirację do pracy czerpię z innych technik tanecznych – m.in. Jazz, Modern jazz, Flamenco, Hip hop, Fanky, Afro zespołowego.

W zakresie moich kompetencji jest prowadzenie zajęć z Fitnessu – zespołowych form tańca

- Kompozycji tańca
- Muzyki rozrywkowej
- Techniki tańca klasycznego
- Rytmiki z umuzykalnieniem
- Polskich tańców narodowych, Polonez, Kujawiak, Mazurek, Krakowiak, Oberek

Potwierdzeniem moich umiejętności jest tytuł mistrza Okręgu Krakowskiego z 1995 r. mistrz Okręgu Podkarpackiego z 2003 r. Jestem finalistą XXI Pucharu Wieczystego – Kraków 1995r. w klasie open. Posiadam klasę mistrzowską zarówno w tańcach latynoamerykańskich jak i standardowych. Uczestniczyłem w rozmaitych turniejach tańca, uzyskując najwyższe miejsca oraz dyplomy. Nie jest mi obcy Teatr. Doświadczenie teatralne zdobyłem dzięki pracy nad musicalem „Cudowne marzenia” w 2003 r.

Moje zalety to: charyzma, niespożyta energia, pomysłowość, ciekawość, cierpliwość i wytrzymałość

Pozwala mi to obecnie pracować z młodzieżą oraz dorosłymi nad doskonaleniem ich form tanecznych, pozbywania się zahamowań i czerpania przyjemności z tańca. Swą karierę taneczną zakończyłem we wrześniu 2006r. Obecnie miłością zarażam chętnych do tańca.

Top